LadyVu.com

Kot pat imitacija usnjeno jakno?

Kot pat imitacije usnja jakno

Dekleta, si predstavljate vaše garderobe brez usnjeno jakno ali plašč? Torej si ne morem predstavljati. Toda naravno, lepo oblečen in natančno zašiti mi nošenje študent četrtega letnika Pravne fakultete, ni bilo preveč težko. Bil sem razburjen, seveda, v prvi. Toda, ko je videla isto trgovina nebo modro na zunanjosti koli nikakor ne manjša usnjenih izdelkov iz umetnega usnja jakno, nato pa vse žalosti, saj je roko umaknil. Je bila moja velikost in ceno prosim. Pripeljal domov nakup, dolgo vrtinčil v ogledalu, še vedno ne bi nehali iskati. Zmeden le nekaj gub na rokavih in spodnjih policah. In na koncu, sem se spraševal, kako pat jakno iz umetnega usnja ali barvnih možnosti, in ali lahko to storite. Za odgovor dobil na forumu svojih priljubljenih žensk, kje drugje, in to je tisto, kar je, da bi našli.

Odgovore iz foruma

Izkazalo se je, da je vprašanje, kako likati jakno iz umetnega usnja ali Color Možnosti, čudno ni ena imam. Obstaja cela veja na to temo je že bila ustanovljena. Nekdo je vprašal, kdo je odgovoril, medtem ko je drugi odkrito pohihikival o vem in nerodne. Tako bi bilo v našem finančnem stanju, kot sama dobytchitsa, potem ne bi zacvilil. No, v redu, nas ne zanima. Od vseh velike mase na teme sem izbral tri najbolj podrobne in utemeljene. Jasno je izkušeni dame, ki so v svojem življenju že pes na jakne in plašče iz umetnega usnja jedel. Tukaj so koristnih nasvetov.

Kot pat usnje suknjič, nasveti Diana

Torej, kako, po mojem mnenju, iz imitacije usnja jakno ali barvne možnosti železa za likanje, da je nemogoče, sem po naslednji metodi: odyozhku do obračanja navzven, sem ga potresemo rahlo z Razpršilo in visi na "ramenih". Druženje odyozhku, ne pozabite, kako se zgladili rokami vse nepravilnosti. Pusti za 12 ur, in je bolje za dan v povešanje brezplačno, dokler ne sramežljiv. Dan jakna izgleda precej drugačna, kot če bi ga poslal v resnici hodil železa.

Kako likati jakno iz umetnega usnja ali barvnih možnosti, odboru Lydia




Dekleta, in železo, kot je mogoče, sem se potrudil, uspelo. Samo, seveda, obstajajo nianse. Tukaj je, kako likati jakno iz umetnega usnja. Gut-wrenching odyozhku navzven in jih na likalni deski. Iron vključujejo na minimum, bi bilo idealno temperatura 30-35 stopinj. In v vsakem primeru, ne uporabljajte vode. Para je napačno. Železo se izvaja gladko, brez pritiska, samo rahlo dotikajo pad. Rokavi in ​​ramena za lažjo posebno desko za likanje teh delov, tako da niso pustili puščice. Ni se iste hlače zlikane. In če imate take naprave ni na voljo, je mogoče, da se majhna brisačo, ga razvaljamo v pravokotno ploščico in jo držijo v rokavih Gladi. Seveda, s posebnim Dostochka bolj udoben, vendar je bolje, kot da bi dobili puščice. Ko je celotna jakna zlikane, ga obrnite na obrazu, obesite na obešalnik, poravnali vse podrobnosti svoje roke in pustite viseti za pol ure. Vse, kar se lahko dajo na in iti na sprehod.

Kot pat imitacija usnjeno jakno, nasveti Vanessa

Dekleta, vaš nasvet, seveda, dobro. Ampak oni so bolj primerni v primerih, ko se jakna popolnoma zmečkan. Če so gube oblikovane na enem mestu, ti globalna prizadevanja popolnoma neuporabna.Gladio iz imitacije usnja jakno Če ste okleval, na primer, samo rokavi in ​​spodnji polici, nato pat jakno iz umetnega usnja ali barvnih možnosti tako. Gut-wrenching ga od znotraj navzven in visi na "ramena". Zmečkani rokav vložek pad brisač, tako da ima pravo obliko. Likalnik s funkcijo izhlapevanje segreje klimatizacija, nato jezo sprostil s pošiljanjem tokov na pravo mesto. Iron zato je treba ohraniti razdaljo 10-15 cm od jakno. Mnogi par ne more biti sproščena. Pritiskom na gumb, in takoj sprosti. Po tem, njegove roke poravnajte tkanine in dal jakno malo otvisetsya. Ta način omogoča, da se znebite gube in iz in ne izpostavljajte celotno odyozhku toplotno ali vodni stres.

Mislil sem za trenutek, izbral slednjo možnost. Naslednje jutro v avli zavoda vse moje odnogruppnitsy tekmovali vrgel vprašanja na mene, kjer sem "raztrgal" tako kul usnjeno jakno s. Oni ne vedo, je, da je usnje suknjič, ker je videti odlično.

Video: Kako pat skaj

Video: Odstranjevanje embalaže jakne Ženski iz umetnega usnja + montaža

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný