LadyVu.com

Kako reči lahko noč fanta?

kako naj rečem lahko noč fant

Če želite prijazen fant zaželel lahko noč, vendar ne vem, kako to izvesti, nato pa preberite ta članek - morda pa boste zbrali zanimivo ideje

.

Lahko noč najljubši človek lahko različne načine, v tem članku bomo govorili z vami o zanimivih sporočil. Lahko pišete na ljubljeno razpisni pismu, kratko opombo ali pošljite SMS z vrsto in prijetnih besed. Ne veš, kaj bi želel napisati? Povežite svojo domišljijo in domišljijo, in vam bo dala nekaj primerov, da bi dobili ste navdih. Lahko napišete lepo pesem ali majhno sporočilo v prozi.

Kako izvirno lahko noč fant?




Izbirate lahko lepe želje lahko noč za človeka našega malega zbirko.

  1. Te pogrešam zelo veliko! Ljubim te! Lahko noč!
  2. Lahko noč, moj najljubši, najlepši. Najbolj občutljivo in lepa, moj edini moški.
  3. Nič ni na svetu bolj čudovit kot smo spali skupaj z vami. Ampak danes smo daleč, in brez tebe me ni enostavno.
  4. Darling, je dejal, da je vsaka zvezda na nebu -, da je nekdo ljubezen. Poglej skozi okno ... Tam boste videli, kako te ljubim.
  5. Vsaka minuta brez tebe - to je večnost. Vsako noč brez tebe - je serija neskončne misli vas, dragi človek.
  6. Večer prikradle neopazno, in tisti, ki sem šel v posteljo. Kakšna škoda, da ste zdaj ni, želim si, da zaspi.
  7. Moj dragi, edini in ljubljeni. Rad bi vam želim zelo prijazen, nežen in prijetne sanje, da vas v sanjah čutil, kako te imam rada in te pogrešam! Lahko noč, dragi moj človek!
  8. Dober večer, dobri, samo moj, moj dom. Kako je vaše razpoloženje, pulz, srčni utrip? Hočem ti povedati, da želim, da te objamem! kako prvotna želja fant lahko nočDa si objem, poljub, in želim lahko noč!
  9. Tudi najbolj okusno torto, zelo sladke sladkarije na svetu ne bo nikoli slajše in lepše od svojih poljubov.
  10. Ljubim, sem te pogrešal! Drugi fantje ne opazijo. Z vami želim biti vedno! Moja ljubezen, moja zvezda!
  11. Želim vam lep večer, največ ponudbe in prijetne besede srčkan roza slonov!
  12. Predstavljajte si, da lažem, da vas zdaj, v tvojih očeh sem bledi. Nežno objel in šepetal: »I love you"

Pošljite sms z nežnim sporočilom, ali napisati opombo na moj človek, da se prepričajte, - da bo zelo vesel, da prejme tako sporočilo!

Video: ŽELI Lahko noč! Sladke sanje!

Video: Najbolj prvotna želja Good Night moja punca

Video: Najlepše želje noč na vaše ljubljene. Grafična kartica.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný