LadyVu.com

Kako manipulirati moške?

Kako manipulirati ljudi,

To je vprašanje! Všeč mi je, da je! Hladno kri in do točke. No, kaj je med nami, ženskami, razumeti, kako se lahko manipulira - z ljudmi na temo, kot so, ne rečem.

O tem, kako ženske manipulirati moški napisal vse klasike na svetu - in za večino del, moški. Kaj to pomeni, da nas ženske? Dejstvo, da človek ni motilo, da je v rokah ženske z belim zajcem, ki je potegne ob pravem času za ušesa iz svile klobuk. Skrivnost je vedeti, kako ustvariti vtis zajca, on skoči ven iz samega valja - in samo, če se tako odloči.

Kje začeti in kako priti na posel? Manipulirajo človeka, kar lahko le v primeru, da je človek, ki jih v celoti zaupanje. Ocenite vaše potrpljenje in pogum, in računajo, da vidite, ali ste sposobni za dosego tega cilja. Tu so osnovne korake, brez katerih ne morete storiti:

  • moraš poslušati svoje zgodbe, smeh v svojih šalah, hvalili njegove vrline in molčijo o svojih pomanjkljivosti;
  • ljudje radi govorijo o sebi. Torej, začeti pogovor z njim, tako da je bil lahko pohvali zase in za svoje podvige;
  • želite pritegniti k sebi človek? Ne poskušajte ga vtis. Daj mu priložnost nekaj narediti vtis. Vprašajte ga vodijo na vprašanja in se pretvarjamo, da ste presenečeni nad svojimi vrlinami.

Testirali vzporedno in človek poskuša ugotoviti, kaj tipke, ko boste igrali z njim, morate pritisniti in kaj se ne sme dotikati sploh. To pa ne pomeni, da moraš vedno biti ročno prede muco. Nenavadno je, vendar so nekateri ljudje manipulira veliko lažje, ki igra vlogo divjega risa. Vedel sem moškega, žensko, ki lahko doseže karkoli, samo ustavil z njim, kot kazen za nekaj, kar govori. Kot mi je rekel: "Vse, kar je potrebno - ne pa tiho! Mati v otroštvu, prenehala govoriti z mano, ko me kaznuje. Od takrat, ne morem stati na tišino. "

Ampak gremo naprej.

Kako, da se naučijo manipulirati moškega?

Ključne besede v to vprašanje - kako se učiti? Manipulirajo moški res morali naučiti - na enak način, kot ste izvedeli kuhati narastek ali vožnjo s kolesom. Ne počutim pomanjkljiv in ni! Da, obstajajo ženske, ki sploh ne razmišljajo o tem, kako pravilno manipulirati človeka. To počnejo na muhavosti, preprosto zato, ker imajo podoben talent od rojstva. Ampak te ženske so zelo malo, verjemite mi.

Čast, da je rekel, da mi je nekega dne moj prijatelj, psihiater: "Okoli moja mama je vedno obkrožena roj moških, ki jih je takoj pritegnil, kjerkoli se je pojavil. Mama ni bila lepa ženska, tako da nisem mogel razumeti, kako se upravlja je tako zlahka manipulira s temi moškimi. Toda nekega dne, ko smo imeli goste, sem po naključju videla njen pogovoru z enim od povabljencev. Okoli njih je bilo polno ljudi, ampak ona ga poslušali tako pozorno, in ga pogledala s tako občudovanja, kot da je bil edini človek v vsem preostalem svetu ".




Povedal mi je, kako se uči svoje bolnike manipulirati z moškim, ki uporabljajo metodo njegova mati v naslednjo vajo. Greš v dvigalo z moškega pacienta za 2-3 minut, bi morali imeti možnost, da si ogledate ali frazo v interesu, da tega človeka do te mere, da je šel po njo, ki želijo še naprej spoznal.

Vaditi! Pod enim pogojem: Pomirite se, kot igra v gledališču - potem se boste naučili manipulirati ljudi, tiho zase.

nekaj več poziv. Moški radi, da bi vprašal za nasvet. Poskusi, da bi seznam njihovega ključnega-lock izbere naslednje besede: "Kako mislite (vaše mnenje), je bolje, da to stori? In jaz nič ne vem o tem, "če je njegov odgovor še natančno ne spominja, kaj si hotel slišati, diha z besedami:" Kakšna škoda! In sem mislil, da smo lahko naredili ... "V odzivnem zagotovo zvenel stavek:" To je mogoče, in tako "(Pod pogojem, seveda, da nisi vprašal za to v mesecu juliju na kuhinjsko okensko polico Skulptura snežak je!).

Zgoraj smo omenili besedo "gledališče". Gledališče predlaga igro - in zato lažna. Tu je še en ključ. Če nam je všeč ali ne, ampak manipulirati ljudi, samo ženske, ki nagonsko sledijo besede Talleyrand: ". Jezik je bil dane človeku, da bi lahko prikriti svoje misli" Skoraj nikoli v resnih pogovorih ne bi smeli zanašati na neprostovoljno potek pogovora. Če hočeš povedati, da je človek (ali mož ali ženska tujec) nekaj pomembnega - premišljen monolog vnaprej. In ne samo, da je ta - da vaditi. Z intonacije, tako gradnjo in izražanja stavkov, Kako manipulirati možaki vam bo pomagal priti iz njega, kar hočeš.

Kako manipulirati moža?

Če mož - človek? Na enak način, kako boste ravnati vse druge moške. Samo v primeru, da je mož veliko lažje, saj boste imeli priložnost, da razklati in preuči uro.

Kaj je to? Slišal sem ogorčen glasove? Kako?! Manipulira s prevaro?! Moj mož in jaz ljubezen drug drugega! Ne, brez pomoči mojega nespremenljivem čarobno palico, da ne more še enkrat. Uymites pravično ženo! In preberite, kaj se boste odzvali na to Balzac: "najbolj iskreno ljubezen, lažnivec desetkrat na dan."

Video: Brezplačna delavnica "Kako upravljati moške" Vodilni Inna Snegova

Video: Kako manipulirati moškega (skrivne tehnike vpliv in nadzor s strani moških)

Video: Kako upravljati človeka? Strategija izpadov o tem, kako upravljati človeka?

Video: Zakoni moških manipulacije. Manipulira moški kljubovalno. Denis Bayguzhin.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný