LadyVu.com

8 Pričeske za kratke lase

vsebina

  1. zlaganje stroji
  2. možnost 1
  3. možnost 2
  4. možnost 3
  5. možnost 4
  6. možnost 5
  7. Video tutorial

Priznam, da vas iskreno, sem bil zelo zelo koristno za tiste nasvete, ki sem jih želijo deliti v tem članku. Moja frizuro - A bob raztezek. In zdelo se mi je, da je ta pričeska težko nekako spremeniti ali preoblikovati. Ampak, saj izkušnje kažejo, da je ni.ready-made možnosti pričeske

Obstaja nekaj preprostih skrivnosti, da bo vaše videz povsem drugačen skoraj vsak dan. Ti nasveti bodo ustrezala ne le dekleta z isto frizuro kot jaz, ampak vsi tisti, ki imajo kratke in srednje lase.

zlaganje stroji

Za začetek si lahko poskus z velikim pokom.

možnost 1

  • Razotrom vosek v rokah žogo.
  • Ločimo več pryadok prstov na obeh strani.



  • Imamo vse vaše Šiška nazaj in ga ubil na vrhu ali nevidno zaponko.

Imamo vse vaše Šiška nazaj in ga ubil na vrhu ali nevidno zaponko

možnost 2

  • Vse bang privijte v flagellum in ubil enako nevidna strani. Izkazalo se je zelo lepo malo sliko vbodnih vstran neviden

možnost 3

  • Šiška in vse lase od vrha, od zadnji strani glave, glavnik z nekaj zob zacheshite naprej. V tem primeru, bi enostavno korenin flis z vseh strani.
  • Vtrite vosek v rokah in prstih, da se ločijo posamezne pramene na glavo.
  • Mi popraviti vse laka za lase.Šiška in vse lase od vrha, od zadnji del glave, (glavnik z nekaj zob) zacheshite naprej

Sedaj nam delajo vse dlake v celoti.

možnost 1

Najenostavnejša možnost bi bila običajna styling z gladko dlako. Nič veliko storiti v tem primeru. Samo previdno glavnik lase zobato glavnik.Običajni styling z gladkimi lasmi

možnost 2

Naslednja Style bodo ustvarili malo težje. Boste potrebovali las železa ali curling železa velikega premera.

  • Zavem več večjih niti na obeh straneh.
  • Nato z rokami in glavnik malo "vrzeli", ki jih, in enostavno koren bouffant okcipitalnem in stranske dele.
  • V smeri na obrazu ustvarila curling celoten resice.
  • Rahlo potresemo celoten lak lase.



Vse! Naš "kinky" slika je pripravljena.

možnost 3

Zdaj poskušajo pobrati vse lase.

  • Če želite to narediti, najprej dvignite zadnji las in zabodena gor svoj velik barrette.
  • In potem poskušali zbrati vse odmrlo dlako na vrhu je, jih nežno zakalyvaya pa neviden.dvigniti vse dlake gor

možnost 4

In v tem primeru bomo enostranskim poudarjanjem. V ta namen:

  • Velik masaža zacheshite glavnik vse dlake na eni strani na drugo. Izberite tistega, ki vam je najbolj všeč.
  • Z likalno srednji premer vseh poravnajte lase, preden ga tako, da zaklene na povprečno širino.
  • Nazobčani glavnik bo naredil flis na korenine strani, na kateri je zbrane las.
  • Po drugi strani pa, nasprotno, skrbno zacheshite in popraviti z lakom.
  • Vse posuto z lakom za lase, dodeljevanje in določitvi posamezne pramene.dlake na eni strani

možnost 5

In, kot je različnih zadnje slike, storijo enako las gladka, gladka in skrbno česana pramenov izpostavil prej.gladka in gladka lase na eno stran

Rezultat je neke vrste glam rock vode.

Resnično upam, da bodo te male skrivnosti, ki vam pomaga, da je lepo vsak dan drugačen, skrivnosten in zanimiv.

Če se v okviru naših idej imate kakršnakoli vprašanja ali pripombe, se prepričajte, da nas kontaktirate. Naj vam pomagamo drug drugemu v našem skupnem boju.

Video tutorial

Video: 3 enostavna in hitra pričeske za vsak dan (kratki lasje)

Video: pričeske za srednje lase. 8 pričeske, hitro!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný