LadyVu.com

Rozacea - zdravljenje

zdravljenje rozacea

Majhne krvne žile so precej nestabilne strukture, ki so pod vplivom različnih neugodnih dejavnikov, ki so nagnjeni k raztezanje in poškodbe. Rezultat teh bolezenskih procesov postane rozacea - zdravljenje te napake ni potrebno, saj se šteje, kozmetični in ne zdravstvene težave. Vendar pa ženske "pajek vene" ali telangiektazije povzroči veliko nevšečnosti, je prisiljena, da preživijo veliko časa na njihovi preobleki.

zdravljenje rozacea na domu

Pri blagi ta patologija je še vedno mogoče obvladati sami, z uporabo različnih sredstev za lokalno uporabo. Dokazane učinek proizvajajo naslednje kozmetičnih izdelkov:

  • Bioderma Sensibio AR krema;
  • Darphin Intral Cr me Apaisante;
  • Vichy Idealia PRO;
  • Caudalie Vinosource Cr me;
  • Pharmatheiss Kozmetika Skin v bilanci Coupeliac;
  • La Roche-Posay AR Rosaliac Intense;
  • Uriage Ros liane Kr me Anti-Redness Cream;
  • Payot Doux S rum Kr mene;
  • tianDe Kapilarni Obnavljanje krema;
  • Frais Monde Crema Corpo;
  • Egia Biosensitiva Comfort;
  • Dr. Taffi Crema Calendula Couperose;
  • Orlane Kr mi de Nuit R paratrice;
  • Lierac Apaisance Cr me;
  • Av NE Antirougeurs Jour Kr me;
  • Skin doctors Kapilarna jasna;
  • Decleor Harmony Občutljivo Mlečna smetana;
  • Ciracle Anti-Redness K krema;
  • Payot proti Rdečica-nega Zdravljenje krema.

Prav tako obstaja farmakološke zdravila, uporabljena pri zdravljenju rozacee na obrazu in teleangiektazijo na nogah:

  • troksevazin;
  • heparina mazilo;
  • Venolgon;
  • Mazilo "Marigold", "Potentilla";
  • troxerutin;
  • Heparin in drugi.

Rozacea Zdravljenje folk pravna sredstva

Recepti alternativno medicino, kot konzervativno zdravil, pomaga obvladovati samo z začetnih fazah bolezni, zmanjša svojo resnost in preprečevanje širjenja.

Dober učinek je ta sredstva:

  • losjoni na osnovi kamilice cvet čaja (lahko samo dal vrečke);
  • Enokomponentno maska ​​naribanega surovega krompirja (uporablja 10-15 minut);
  • namažite kožo sveže jagode - jagode, češnje, brusnice, maline, Rakitovec.

Poleg tega je priporočljivo, da se izdela zmes olja rozaceo. To krepi krvne žile in regeneracijo kože.




recept maska

Sestavine (olja):

  • lešnikov - 5 mL;
  • svetlina - 2 mL;
  • jojobino - 2 mL;
  • Pšenični kalčki - 1 mL;
  • pačuli - 2 kapljici;
  • Lemon - 2 kapljici;
  • brinove jagode - 1 kapljica;
  • ciprese - 1 kapljico.

Priprava in uporaba

Stresamo sestavine v majhno stekleno steklenico (temno). Zjutraj in zvečer je treba uporabiti v zmes olj na vlažno kožo, pustite delovati 15-20 minut.

Zdravljenje rozacea laser

Vse te tehnike niso mogli znebiti velikega teleangiektazijo zmerno ali hudo, tako da v večini primerov, se dermatologi svetujemo, da se takoj obrnete na pisarno in strojne opreme kozmetike lasersko zdravljenje rozaceepreprosto odstranite poškodovane žile.

Laserska in IPL zdravljenje rozacee omogoča že po prvem zdravljenju izrazit učinek. Te terapije povzročajo neprijeten vonj dilatativna kapilar, ki povzroča strjevanje krvi v njem in vezanje stene krvnih žil od znotraj. Sčasoma, se popolnoma raztopi, tako da ni oznak ali brazgotine. Tako ELOS-tehnologijo in lasersko zdravljenje ne poškoduje okoliško tkivo in preprečitev ponovitve telangiektazije. Postopek je skoraj neboleč, brez negativnih stranskih učinkov in zapletov ne zahtevajo sanacijski rok.

Video: Couperose zdravljenje. Kako za zdravljenje rozacea na obrazu folk pravna sredstva.

Video: Couperose. Priporočila za nego kože.

Video: Couperose - vzroki, simptomi in zdravljenje

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný