LadyVu.com

Kateri lasje barva mi ustreza?

Kaj barva las mi ustreza

Izbira barve las - odgovorna stvar, ker na kocki je dal celoten videz - kaj bi bilo privlačno ali Neharmoničan, je odvisno predvsem od barve las.

Barva las določa veliko stvari - od psihološke samopodobo žensk, in konča z barvno lestvico v omaro. Če radikalno spremeniti videz, se lahko zgodi, da se stvari na preoblikovanje že gredo v oči ni tako dobra kot prej.

Zato je prostora za napake pri izbiri barve las ni, in da se stvari prav in doseganje maksimalne rezultate, ki jih je treba analizirati svoj videz dobro - tsvetotip, psihološko stanje in osebnosti, in tudi našli sliko, ki vam omogoča prijetno združenje. Ni vedno ti trije parametri vodijo do enega odgovora - en ton in barvo las. Na primer, ženska želi biti blondinka z zlatim odtenkom, kot da je Marilyn Monroe, a ji je ognjena značaja (kar ustreza barvi rdeče las), in njegovo naravno tsvetotip - zima (popolna črne barve las). Kaj storiti v takšnih zapletenih situacijah, skušamo razumeti ta članek.

Kako izbrati pravo barvo las?

Če želite izvedeti, če je barva las prav, morate najprej določiti tsvetotip. Obstajajo 4 glavni tsvetotipa, ki se določijo glede na:

  • odtenek in barvo šarenice;
  • barvo kože;
  • barva las.

Tako se spreminja barvo las, lahko poveča ali zmanjša svoje značilnosti tsvetotipa. Če želite videti svetlejši, da je treba okrepiti parametre njihovega tsvetotipa in najlažji način za to, da z obleko in barvo las.

Naslednje, kar bi morali iskati pri izbiri barve las - je znak. Agresivne barve - črna, rdeča Platine in bela obleka svetle ženske, ki uživajo biti v središču pozornosti. Prezrti in vmesne različice teh barv so primerne za mehke ženske, ki ne trdijo, da vodstvo in pozornost.

Da se prosim v ogledalo, boste morali najti neke vrste idealnega tipa, in pri izbiri barve las blizu nje. To bo zagotovilo dobro počutje in samozavest.

Primerno za rdečimi lasmi?

Auburn - klasična jeseni barve ne le v naravi, ampak tudi v teoriji tsvetotip. Ženska "jesen" - lastnik rjave, konjak ali zelene oči, rdeče pege in topel ton kože. To tsvetotip redke odtenki bledo polt.

Ampak pomlad tsvetotip z modrimi očmi in topel ton kože lahko nosijo isto rdeče lase pod pogojem, da to ne bi smelo biti nasičena.

rdeči lasje 1rdeči lasje 2Barva las Auburn 3



Primerno za barve čokolade las?

Čokolada barva las je lahko hladno ali toplo odtenki. "Warm" čokolada primerna tsvetotipu padec, saj je v harmoniji s toplimi barvami šarenice in kože.

Čokolada s kančkom hladno - očiščene različico črno, in zato je primerna dekleta tsvetotip poleti in pozimi.

čokolada barva las 1čokolada barva las 2čokolada barva las 3

Primeren za črnimi lasmi?

Črna barva las - je varianta pozimi. Značilna temni, hladni zimi ali svetlo polt in svetle iris hladnih barvah - modri, na primer, ali ima rjave oči.

Črna barva las 1črni lasje 2črni lasje 3

Primerno za barvo las karamele?

Caramel - idealen za jesensko in spomladansko tsvetotipa. To je vmesna možnost med Blondie in barvi kostanja, in je zato idealna za dekleta z mehkimi, zaobljenimi funkcije.

Toplo ton videz - iris oči in kožnih odtenkih - glavni pogoj za harmonijo s karamelno.

lasje barva karamel 1Caramel barva las 2Caramel barva las 3

Primerno za barvo kostanj las?

Rdeča barva las je kul senca in lažja različica hladne čokoladno barvo. To je vmesna barva med temno svetlo rjave barve in rjavolaske.

Ta barva obleke deklet tsvetotip pozimi in poleti. Poletje tsvetotip z rjavimi lasmi postane bolj resna, in hkrati svetlo in zimski tsvetotip s svetlimi šarenice in hladno polt zahvaljujoč kostanjevo barvo popustijo in ne izgleda tako svetla, kot z jet-črne lase.

Rdeča barva las 1Rdeča barva las 2Rdeča barva las 3

Video: Kako naj vem, kakšne barve so mi lasje ustreza

Video: Katera barva las mi ustreza

Video: Kako svetla barva las mi ustreza

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný