LadyVu.com

Arnold Schwarzenegger zahteva aktivno kolesarsko kapital Združenih držav Amerike

Arnold Schwarzenegger zahteva aktivno kolesarsko kapital Združenih držav Amerike

Slavni igralec Arnold Schwarzenegger je težko očitati pomanjkanja aktivnega položaja življenjsko dobo. Kljub njegovi več kot zreli starosti (68 let), nekdanji guverner Kalifornije ne izgubljajte časa zaman: ljubi, da se vozijo s kolesom, in vsak obisk v Washington skuša koristno porabiti.

Pred kratkim, igralec odkril Snapchat priročen program, ki vam omogoča, da "chatitsya" z video posnetki in fotografijami. In zdaj Iron Arnie z veseljem postavlja na Twitterju in Instagrame njegovo kratko poročilo o svojem potovanju v prestolnici ZDA, predvsem s kolesom.

Svoj zvezda vodnik

Lean, nasmejan športni igralec vas vabi, da se tudi vozi vozilo dvokolesno, in da se mu pridružijo na ulicah Washingtona potovanja.

V svojem družabnem omrežju, je dejal:

"Mi ne pove, da nimate časa za potovanje in šport! Vedno sem voziti kolo v Washingtonu, ko obiščete to veliko mesto. Jaz lahko postane vaše vodilo v Snapchat ".



Upoštevajte, da vse nastope, slaven ne more izbrisati slabe posnetkov in s tem postavlja v deležu popolnoma vse in video posnetkov. Včasih izgleda precej komično.

glej tudi
  • Arnolda Schwarzeneggerja hči odločila, da postane model
  • Arnold Schwarzenegger se odločili za zdravljenje hčer Wladimir Klitschko cigar
  • Arnold Schwarzenegger želi, da bi nezakonski sin "Mr. Olympia"

Smeh na pogrebnem

Zdi se, da je dostop do socialnih omrežij bolj poškodovane celebrities. Pred nekaj dnevi je na svojem Twitter Arnold Schwarzenegger je dal zelo protislovno sliko. Na pogrebu slavnega boksarja Muhammada Alija, se je sestal s svojim dolgoletnim prijateljem, nekdanjega predsednika ZDA Billa Clintona.

Nekdanji politiki so bili zelo veseli, da vidijo drug drugega, in potem ... si sebek! Na fotografiji so videti srečni in celo veseli, da je absolutno ni v skladu s splošno razpoloženje pogrebne slovesnosti. Naročniki Arnie ne zamudite priložnosti, da ga kritizirati. Po pogrebu - to ni mesto za smeh.

Arnie kolesarjenje
Iron Arnie postal turistični vodič
Nasmejana Schwarzenegger in Clinton je samoportreta na pogrebu Muhammad Ali
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný