LadyVu.com

"Game of Thrones" ... šla v prostega plavanja?

Zaskrbljujoče novice za ljubitelje enega izmed najdražjih ameriških nadaljevankah. To je ideja legendarnega HBO, "Igra prestolov". G. George Martin, avtor serije romanov, ki naj bi na misel pisatelja je sestavljen iz 7 knjig, je priznal, da nima časa časa za dokončanje naslednji del epske fantazije.

Druga knjiga, "The Winds of Winter", je morala dati Martin založnike lansko pomlad. Potem se preselili nekaj časa, kot je mogoče: ameriški romanopisec "krmijo zajtrk" ljubitelji njegovega dela. Je izrazil datum 31. oktobra (Halloween), nato pa 25. decembra (božič) 2015 ... Ampak, gospod Martin ni imel časa, da konča predzadnji knjigo, ki jo je konec lanskega leta, žal ...

glej tudi
  • Zadnje novice "Game of Thrones": Ramsey Bolton mora umreti, in radikalno zmanjšanje Sezona 7
  • Novice "Game of Thrones": Gospod poveljnik zadnjico in naslednjem poglavju "vetrovi Winter"
  • "Game of Thrones": krvavo statistiko in napovedi za prihodnost

Pisatelj, ki so razočarani številni

Samo upamo lahko, da muza ponovno obiskati ploden in izjemno nadarjenega avtorja. Ker TV moških z HBO-jevem preprosto nič ustreliti nadaljevanje super popularne projekta.




V je 5. sezona parcele dejansko dohitel Martin sprosti knjigo, oziroma, bodo pisatelji morali, kako trdo delati, da bi našli izhod.

V svojem blogu, pisatelj priznal, da je bil razočaran nad dejstvom, da dvakrat ovirana dedka spletu.

- Vem, da so moji uredniki in založniki zelo jezni, živčni fantje iz HBO, ampak najslabši občutek, ki sem storil. Jaz sem zelo sram, - napisal pisatelj.

George Martin je pridobil popularnost zaradi svoje odmevni romanZnaki serije George Martin in Peter Dinklage
Dobitnik nagrade za najboljši roman locus domišljijeGeorge Martin, obdan z akterji iz serije svoji knjigiPisatelj z zasluženo nagrado

Video: Beremo na vaš prosti čas, "Bulgakov Encyclopedia" in "The Adventures of Bear Fižol" (04/13/16)

Video: Beremo v prostem času: "Plava, plava čoln" in "Poglej, kaj imaš notri" (05.11.15)

Video: Beremo v prostem času: "Martian" in "Benuariki" (09/23/15)

Video: Beremo v prostem času: "železo Franks" in "The Incredible Journey Zublandii" (14/10/15)

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný