LadyVu.com

Kako začeti pogovor s fantom?

Kako začeti pogovor s fantom

Kako začeti pogovor s prodajnih fanta? postavlja to vprašanje v skoraj vseh šolskih letih, vendar iskreno upam, da se v odraslem življenju princi sami pade na naše noge. In šola je več, otroške strahove v ozadju, in vprašanje, kako pristopiti in začeti pogovor s prvo levo fant.

Mnoge ženske verjamejo, da so prvi minut sogovornika do stavke. In kako to storiti, če ne začnete pogovor z moškim Iščete zanimivo, morda celo nenavadno? Toda niso vsi všeč ta ustvarjalen pristop, še posebej, če je dolgo časa iskal v smeri, vendar ne upa približati. Njegova odločnost, tvegate še bolj zmedeno izvoli. Torej, kaj storiti, kako začeti pogovor s fantom, kakšna vprašanja bi bilo zanimivo za njega? Dejstvo je, natančen seznam vprašanj za pogovor s fantom sliši nemogoče - vsak je drugačen, in nekdo želi govoriti o nogometu, in nekdo nestrpen, da bi razpravljali nove knjige, tako da sem moral delovati na položaju. Ampak za začetek pogovora obstaja nekaj standardne fraze. In ne krivuljo pod besedo "standardni"! Konec koncev, ne želimo prejeti nagrado za najbolj izviren zdravljenje, in da je jasno, da je fant, ki je bil v interesu nas.

Koliko je ura?

Ja, vprašanje je nepomembno, vendar je že dolgo uvršča med najbolj pogostih razlogov za zmenke. Šele njegova ura v trenutku, ko je bolje, da se odstranijo, in odstranite telefon v torbici. Vyznat časa, lahko pohvalite njegovo uro (mobilni), če ste zainteresirani za fanta, ga vedno hranite na pogovore.

Kako lep pes!

Človek hodi s psom (mačko, hrčka, kanarček ročno), hvalijo svojega hišnega ljubljenčka. Ljudje, ki imajo radi živali, lahko govorimo o svojih hišnih ljubljenčkov ur, tako da je tema pogovora ste ga navedli.

Pomagaj mi prosim

Tu se kaže domišljijo. vam morda ne bo odprl steklenico mineralne vode in jih ne more rešiti svoj mobilni telefon in je opazil podoben model? Bešćutan človeško srce ne bo mogel upreti priložnost, da pokažejo svoje najboljše lastnosti: moč, inteligenco in odzivnosti.

Všeč mi je ta pesem!




Posluša glasbo preko slušalk, vendar tako glasno, da lahko slišite druge? Ne izgubijo, to je naša priložnost. Bližamo fant in pravijo, da je preveč navdušeni nad to pesem (če veste) zanima, ali izvajalec (če je pesem ostaja neznan). Lahko zaprosi za ponastavitev to pesem, da vas po telefonu, in v postopku za pogovor na temo vaše najljubše glasbe.

Ljubim njegove knjige!

Smo opazili privlačen človek v knjigarno in ne vedo, kako začeti pogovor z njim? Samo pazi na knjige, ki je bil zanimajo, in nato postavljajo vprašanja o delu tega avtorja, pravijo, da ste vedno želeli narediti nekaj branja v tej seriji, vendar ni upal.

Mislim, da sem izgubljen ...

Vprašajte, kako najti nobene ulice, trgovino ali kavarno. Fantje radi čutijo mojstre orientacija, da lahko komaj zavrne.

Oh, je, da tablete?

Opazil sem, da imajo nekakšen pripomoček? Kako začeti pogovor z moškimOdlična priložnost za druženje. Predstavniki močnejšega spola, da pokažejo ljubezen do svojega znanja na vseh področjih življenja, zato se prepričajte, da povem, da fant o njegovi igrače.

Kot lahko vidimo, da se začeti pogovor s fantom, ki jih lahko z stavkov, glavna stvar, da je bilo na to temo, zato bodite pozorni ne le na videz prodajnih posameznikov, ampak tudi o tem, kaj je počel. In če je zaseden, ker je divji mož zamujam ne bo ustavil noben, še tako prvotno vprašanje. In kar je najpomembnejše, morate biti ženstvena in ne bo sram pokazati svoje zanimanje za fanta. Ne morete reči niti besede, samo graditi svoje oči, in želi, da bi dobili, da veš, da bolje.

Video: Kako začeti pogovor. 5 freaky nasvetov za začetek pogovora

Video: Secrets: Kako zadovoljiti moškega na internetu? Ali moram napisati prvi?

Video: Kako začeti pogovor, govoriti, govoriti teme

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný