LadyVu.com

10 Načinov, da sebe in druge usposabljanje pokvari

10 načinov, da sebe in druge usposabljanje pokvari

Včasih se pokvari usposabljanje sebe in druge postane precej preprosta, si sploh ne potrebujete, da se posebna prizadevanja. Za nekatere se je izkazalo, spontano in z zavidljivo konstantnosti. Ponujamo vam 10 najboljših načinov, v katerem lahko ženske dejansko pokvari sebe in drugega usposabljanja.

  1. "Ti duhovi so popolnoma primerni za moj način šport!" Najslabša stvar, ki jo lahko naredimo - je, da uporabite parfum pred treningom. Karkoli je lahko vaš brezhibnem želje okus, vonj verjetno ne bo prosim vsakogar. In nekateri to lahko glavobol. In neizogibno rahel vonj po znoju pomešane s celo najbolj elitne parfum, je malo verjetno, da boste okrasili.
  2. "Antiperspirant moti toksine dopust v potu!" Veliko deklet, po branju člankov na internetu pametno, zavrne antiperspirant ne bi vplival na izločanje znoja. Predstavljajte si za trenutek, ne glede na to, kaj "okus" prišla iz sobe, če vsi uporabljajo to pravilo! Pred obiskom telovadnice ali aerobika razredov vedno uporabljajo deodoranta - da je bolje, če bo enostavno spray z zelo tankim in ne ostrega vonja.
  3. "Zaprite okno, sem hladno!" Če je soba strašno zatohel in klimatska naprava ne deluje, ne zaradi strahu pred mučenjem vsi zbrani ujeti hladno zahtevo za zaprtje okna. To bi bilo veliko bolj humana, če boste le proč od okna. Za to, da lahko celo nekoliko prilagoditi Program usposabljanja. Verjemite mi, svež zrak, je zelo pomembno, med vadbo!
  4. "Samo ne znoj!" Mnoga dekleta narediti vse vaje počasi, brez obremenitve, tako da v nobenem primeru ne potiti, ne blush, ne pokvari lase ... in služi slab zgled za druge deklice. Ta vaja ne daje nobenega učinka, kar potrebujete, da se vključijo v materialnem trud! Zato je sprejeti dejstvo, da potenje, medtem ko delate ven, to je normalno, kar je več, pokazatelj zadostne obremenitve.
  5. "Ampak to storite narobe!" Nekateri ljudje vse in vedno podarjamo svoje dragocene nasvete. Verjemite mi, da ima trener, in če ste lastnik nihče ne gre, ljudje komentarji samo grda. V skrajnih primerih lahko pristop trenerja in ga prosi, da bi osebo, ki je ne bodo kos.
  6. "Trener, ste prepričani, da je moja naročnina potekla?" Deal med vadbo s svojimi osebnimi težavami, preusmeritve trener, zelo grdo in usedline iz takih škandalov, bo ostal z vsem prisotnim. morajo vsi aktualna vprašanja je treba obravnavati bodisi v razredu, ali po njem, vendar ne v času.
  7. "Oh, sem pozabil, da izklopite telefon, še enkrat!" Še posebej, kot pozabljivost moti razrede, kot so joga, kjer morate, da se sprostite in občutek miru. Če vaš telefon in nato proizvaja trills, lahko deluje vse kul na živce, in ti bo zelo neprijetno.
  8. "Te kratke hlače in prozoren top, da grem!" Preveč odkrito jutranje v telovadnici, jih pripravite vse moški del je (so iskali na vas), celoten ženski del (ki jih ne obsojam) in se moti in nato vsakih zdaj kamen na poglede drugih.
  9. "Naj glasneje ... in zdaj tišji ..." Ljudje, ki tu in tam, da bi našli napake s kakovostjo, obsega glasbo za grozno dejanje na okoliške živcev. 10 načinov, da pokvari vadboČe vam ni všeč glasba, lahko posnamete svoj zagon in ponuditi trenerja.
  10. "Zakaj zbirati las pred treningom? Jaz bom šel z njo! " Plapola lase, še posebej, če so zelo dolge in če imajo na padec nepremičnine bo neprijetno za ljudi, ki so na njihovem vaditeljev in na tleh. Poleg tega je v takem las hitrejši od Mara, in na koncu vaje je videti zelo površno. Najbolje je, da zbiranje lase v kito.



Teh 10 načinov, da se zajebal sebe usposabljanje in drugi so brezhibno deluje. Če še vedno želite pustiti dober vtis o sebi, se je treba izogibati takšne situacije.

Video: 9 neprijetno napake, da ženska, ki razvajajo svoje življenje. Satya Das. 12/16/15

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný