LadyVu.com

Kompot iz češenj v zimskem času

kompot iz češenj v zimskem času

To je super, v zimskem času, da se odpre kozarec dišečega sadja kompotom in vonj poletje. Kako blizu kompot iz češenj za zimo, si oglejte spodaj.

Kompot iz češenj s jame za zimo

sestavine:

  • pesek sladkor - 350 g;
  • Prečiščena voda - 3 litre;
  • zrele črne češnje - 900 g

priprava

Dobro oprane češnje. Zavrite vodo. Češnje, vlijemo v kozarec, prelijemo z vrelo vodo, pokrijemo z vrelo tin pokrov in četrt ure pustimo stati. Nato se voda odteče, čaka sladkor in kuhamo, da se raztopi. Izpolnite pripravljeno jagode sirup in zvijemo pokrov kositra. Previdno obrnite kozarec in previdno zatočišče nekaj toplega. Banke dajejo popolnoma ohladi - da bo zamenjava sterilizacijo. In potem smo jih v skladišču. Optimalno mesto za to bi bilo kul kleti ali klet.

Kompot iz češenj in jagod v zimskem času

sestavine:

  • zrele jagode - 2 kg;
  • Zrele češnje - 2 kg;
  • filtrirano vodo - 3 litre;
  • pesek sladkor - 1 kg.

priprava

Najprej pripravimo podlago kompotom - na zrele jagode odstraniti repe, nato pa jagode v cedilo in temeljito izperemo. V češnje odtrga veje in tudi moje dobro. Banke, najprej operite s sodo bikarbono, nato pa jih sterilizirajte. V pripravljeni kozarci razpadejo jagode s češnje, jih napolnimo približno tretji volumen.

Cook sirup: pour filtrirane vode pan, sladkorni sirup in kuhamo, dokler ni popolnoma raztopljen. Izpolnite sladke tekoče jagode, nato zapečateni jih kuhamo s kositrom pokrovi, uničim, jih ovije z nečim zelo toplo in dala kompot popolnoma ohladi. Naj kompotik bolje v kleti ali kleti, kjer je vedno kul.

Kompot iz češenj z limono za zimo

sestavine:

  • filtrirana voda - 5 litrov;
  • Zrele češnje - 1,4 kg;
  • limona velikost Srednje - 1 kos;.
  • pesek Sladkor - 400 g

priprava




Prve češnje so urejeno, moje dobro in obsushivayut. Odstranite pecelj, dal jagode v kozarcih paro, jih napolnimo s tretjo prostornino. Poparjene z vrelo vodo, limone narežemo na rezine. Banke dajo na par rezinami limone in sladkorja. Veliko bank je približno 200 gramov sladkorja. Zavrite vodo in izpolnite češnje vrelo vodo do vrha. Potem hitro pokrijemo s pokrovi sterilizirane kozarce in zvitki. Pločevinke z kompotik nastaviti glavo. Mi jih ovijte z nečim toplo in pustimo stati 12-15 ur, da se ohladi. In če je soba vroča, lahko ta postopek traja največ en dan. Ta enostaven postopek bo nadomestil sterilizacijo.

Recept kompot iz češenj, koščic za zimo

sestavine:

  • Zrele češnje - 400 g;
  • pesek Sladkor - 100 g

priprava

Češnje so razporejene ven, in stiskali moje kosti. Postavite sadje v čiste kozarce, dodamo sladkor in prelijemo z vrelo vodo. pan stele čisto krpo dal kozarec in lije voda. Po vre, steriliziramo kozarcev z kompotom približno 20 minut.

Kompot iz češenj z jagodami za zimo brez sterilizacije

sestavine:

  • jagode - 600 g;
  • Zrele češnje - 2,5 kg;
  • Sladkor - 800 g;
  • vejic svežega mete - 2 kosa.
  • citronska kislina.

priprava

Operite češnje. Moje jagode, vendar ne odstrani repe. Mi dal v kozarcih češnje prvi in ​​nato jagode na vrhu in dal mete liste. Izpolnite vse to vrelo vodo in dati stati 20 minut. Nato se voda odteče, njegova sladkorja na 200 g na 1 liter tekočine. pivo sirup, dodamo ananas v njej. Prelijemo z vrelo sirup pločevinke in roll svoje kape pripravljene. Po tem, jih zavijemo, zaviti in pustite, da se ohladi.

Kompot iz češenj v zimskem času z začimbami - preprost recept

sestavine:

kompot iz češenj v zimskem času - preprost recept
  • češnja;
  • strok brsti - 3 kos,.
  • vanilije;
  • piment grah;
  • sladkorja.

priprava

Dobro izperemo s češnjami, odstranimo pecelj. Napolnite z jagodami pripravljene kozarce na tretjem mestu. Zavrite vodo in sladkor, za njegov okus in kuhamo, da se raztopi. Dodamo začimbe. Dobljeni sirup vlijemo bank. Smo jih v ustreznem volumnu lonec vode in steriliziramo: 3-litrski steriliziranega zaželeno približno pol ure. Zdaj se banke lahko zvije.

Video: kompot iz češenj in pomaranče

Video: Kompot iz jagod in chereshni.Compote jagod in češenj

Video: Kompot iz češenj

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný