LadyVu.com

Hujšanje skrivnost roza minus 22 kg!

Pinky je uspelo izgubiti 22 kg po porodu

Pevka Pink razveseljuje ljubitelje novega kroga karieri, in lep videz. To je težko, da ne bi opazili razliko med tem, kako se postroynela v zadnjem času. Pevka sprožil 22 kg prekomerne teže.

glej tudi
  • Pink je predstavila posnetek Just Like Fire
  • Beyonce je oče izrazil resnično starost hčerko
  • Kate Winslet in Oscar 2016

V letu 2011 je Pink postala mati prvič in je svet očarljivo hčerko Willow šaš Hart. Rojstvo hčerko prinesla ne le veselo izkušnjo. Neuspešno poskuša znebiti dodatnih kilogramov, Pink celo razmišljal o tem, kako ustaviti glasbeno turnejo, ker je mislila, da navijači preprosto ne bo sprejel svojo nepopolno obliko. Ampak potem je najela osebnega trenerja, ki je pomagala obnoviti pevec nekdanje vrste.

Napihnjene mišice in slabotnih telo

"Vrnitev prejšnja oblika mi je omogočila obisk telovadnice 5-krat na teden. Tam sem delal moč vaje, ki se vedno konča razteza. Prav tako je sestavni del mojega programa sta joga in pilates. Kot rezultat, sem se znebil maščobe in graditi mišice, ampak tisto, kar sem še posebej zadovoljen z mojo sliko ostaja žensko ", pevec delijo.

Roza takoj po rojstvuPink se postopoma vrnila v dobri formiRoza z odrasel hčerko

Video: Skrivnosti Hujšanje z Natalijo Papazoglou minus 5 kg za mesec - vse bude dobre. Izdaja 808 od 05/12/16

Video: Novi kanal. Hujšanje. Sem minus 22 kg! Pred in po. Hrana, recepti, fitnes.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný