LadyVu.com

Preproste in okusne solate rojstni dan

preproste in okusne solate rojstni dan

V tem članku bomo pojasniti, kaj je najbolj okusna še preprosta solata se lahko pripravi na dan rojstva in ponuditi nekaj zanimivih receptov.

Vsaka od možnosti ima dovolj svetlobe in nežen okus, proračuna paleto izdelkov, in njena priprava ne bo veliko časa.

Enostavna in okusna solata za moj rojstni dan s piščancem in ananasom - recept

Nežen okus piščanca, skupaj s sladkim ananasa in kančkom začinjene zeleno čebulo proizvaja najbolj prijetno izkušnjo in vam omogoča, da bi dobili pravi užitek od absorpcije svetlobe solate.

sestavine:

  • piščanec - 600 g;
  • konzervah ananas - 1 majhen lonček;
  • Canned koruza - 1 banka;
  • zelena čebula - 1 majhen šopek;
  • majoneza - 200 g ali okus;
  • sol - po okusu.

priprava

Piščančje prsi speremo pod mrzlo tekočo vodo, kuhamo v slani nekaj vode za trideset minut in dobimo ohladi. Potem Pare piščančje meso srednje velike kocke in jih v skledo solate. Ji dodamo zmlet isti velikosti ananasa, koruza, pre metanje v cedilo. Moja zelena čebula, obsushivayut, melenko sesekljamo nagnjenih perje z ostrim nožem in dodali, da drugih komponent. Solata oblečen z majonezo, z okusom soli, premešamo, da malo pivo, in lahko služi.

Recept za okusno solato za moj rojstni dan z rakovic palice

Nato pripravite okusno solato z rakovic palice. Kruhove kocke in česen opomba ji daje poseben okus.

sestavine:

  • crabsticks - 250 g;
  • sir trdna - 290 g;
  • Piščančja jajca - 4 kos;.
  • krekerji - 100 g;
  • Česna - 1 zob;
  • majoneze - za okus;
  • sok polovice limone.

priprava

Za pripravo solate vrenja trdo kuhana jajca, ki jih potopimo za minutko v ledeno vodo, nato pa očistiti in narežemo na kocke. Zmleti in tudi crabsticks prepurified strok česna, in sir se skozi velika Rende. Mi je dal vse sestavine v skledo, dodamo krušnimi kockami, majonezo, malo limoninega soka in premešamo. Shift jed v skledo solate in služijo. Krekerji lahko uporabite katero koli trgovino kupili ali, še bolje, da pripravi svoje.

Okusna in poceni solata rojstni dan s piščancem in zelenjavo - Recept




Druga solata piščanca z zelenjavo odlično dopolnjujejo praznično mizo. On navdušuje s svojo lahkotnostjo, izvirnosti in, seveda, dobrega okusa.

sestavine:

  • piščanec - 400 g;
  • Jajca - 3 kos;.
  • kumare - 290 g;
  • svež paradižnik - 120 g;
  • sladko-kisle jabolka - 120 g;
  • limoninega soka - 10-15 ml;
  • Majoneza - 150 g ali okus;
  • zelenicah - za okus;
  • sol - po okusu.

priprava

Pridobivanje pripravo solate, izperemo kokošjega vre v slanem nekaj vode za trideset minut, pri čemer se ohladi in razstaviti vlaken ali narezana. Hkrati kuhamo jajca in nato potopite v ledeno vodo, in narežemo na majhne-očisti.

solata je lahka in okusna rojstni dan

Oprana kumare in jabolka kože in očisti s shinkuem trakovi in ​​srednje velika paradižnika v kockah. Da bi preprečili Browning jabolčne rezine posuto z limoninim sokom.

Združite vse sestavine v skledo in dodal, majonezo in sol ter nežno premešamo. Pred serviranjem Postavite jed v skledo solate, okrasimo z rezinami paradižnika in šopek svežih zelišč.

Okus te solate je zelo, zelo občutljivo. Za več nasičenosti in novimi odtenki v okusu, ne moreš zavre piščanca in narežemo na srednje velike rezine in prepražimo, dokler kuhani v rastlinskem rafinirano olje, ne smemo pozabiti, da dodamo sol in poper.

Video: recepti za solate. okusne solate

Video: Solate rojstni dan. Delicious, nov, preprost

Video: Solate rojstni dan preprosta. Preprosto in okusno solato

Video: Solata za moj rojstni dan !!!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný