LadyVu.com

Zelena kava: ocene o nevarnosti

Zelena kava ocene škodljiva

Če še niste poskusili zelena kava

, vendar pa bi radi, da je treba vedeti, kaj morebitno škodo tega izdelka. Zato je najbolje, da se učijo od kritike drugih ljudi, ki so že doživeli učinke tega izdelka.

Nevarne lastnosti zelene kave

V mnogih primerih za reševanje, je škodljivo ali koristno zelena kava mora temeljiti na značilnosti organizma. Če imate nekaj kontraindikacije, najbolj verjetno, da ta izdelek ne bo prinesla le škodo. Kontraindikacije vključujejo:

  1. Glavkom.
  2. Med nosečnostjo in dojenjem.
  3. Hipertenzija.
  4. Osteoporoza.
  5. Diareja in druge črevesne bolezni.

Če imate kaj od tega seznama, je odgovor na vprašanje, ali pitje zelenega kave je slabo za vas, da bo pozitiven.

Zelena kava: ocene o nevarnosti

Izbrali smo mnenja, ki kažejo na možnost poškodbe lahko prinese porabo zelene kave.

"Nisem pomagala zeleno kavo. Bolj ko ga pijejo, bolj bolan, utrpela teden padla. Seveda razumem, da je za nekaj časa še prezgodaj pričakovati rezultate. Vendar pa je po njem zaradi slabosti ni res želite. Mnogi to užival, in ne želim shujšati po tej ceni "

Ekaterina, star 25 let, prevajalec (Samara)


"Imam aparat začel črevesne težave. Dvakrat na dan razmahne. Sem ga vrgel na tretji dan, utrujeni. In nisem bil vse gladko, nato pa na splošno ... "

Elena, 36 let, vodja prodaje (Ekaterinburg)





"Sem pil kavo, 4-5 skodelice na dan 3 tedne, potem pa sem bil ves čas bolan levi strani pod rebri. Ne vem, morda je poslabšanje gastritis, morda zaradi kave "

Maria, 41 let, učitelj (Kostroma)


"Pijem kavo za skoraj mesec dni po nasvetu prijatelja. Vse kot karkoli, pojdite na aerobika, hujšanje postopoma. Tu so le nekateri zlobni postal razdražljiv ves čas za vse krapa. Prej nisem bil tako. Ne vem, če je to posledica dejstva, da je ta aparat sem pil preveč, in mi ni všeč okus, in da odmor na okolico "

škodljiva kot zelene kave

Svetlana, star 28 let, osebje častnik (Vologda)


"Imam stranski učinek le slabost. Kako piti, tako bolan za 30-40 minut, nato pa kot nič. Samo slabost, bruhanje vse in vse te stvari. Ampak še vedno neprijeten. Morda zaradi tega, samo hujšanje, hrana ne bo šel v takem stanju «

Karina, 21 let, študent (Novosibirsk)


Kot splošno pravilo velja, če ste previdni kontraindikacij, in piti kavo v navodilih preveč zapletene stranski učinki te pijače ne ...

Video: Zelena kava in ingver pregledi

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný