LadyVu.com

Kako kuhati breskev marmelado?

Kako kuhati breskev marmelado

Če pozimi odprt kozarec breskev marmelado, ni takoj želeli jesti - najprej boste dolgo uživali Amber rumene mjesečiće v sirupu, in ko občutite slasten okus in aromo dobrote.

Breskev marmelado rezine

sestavine:

  • breskve - 3 kg;
  • pomaranče - 1 kg;
  • cimet - 1 palica;
  • sladkor, proizveden v državah CIS - 2,5 kg.

priprava

Za ta trdna džemi ne potrebujete več, zrele breskve, ki so ločeni od kosti dovolj hitro - sicer obstaja nevarnost poškodb sadja, poslastica dobljeni okusna, vendar ne tako pameten. Torej previdno moje breskve (navzdol na kožo, je treba sprati) in narežemo na rezine, ki ločuje meso od kosti. Mi dal rezine v emajl posodo za kuhanje marmelade. Orange prerežite na pol, nato pa narežemo na rezine, tudi odstranjevanje kosti, ali pa marmelada bo grenak okus. Sadni sladkor zaspal in pustite čez noč, tako da se je pojavila sok. Če se v naglici, kuhamo sirup s kozarcem vode in skodelico sladkorja, prelijemo ta sirup sadje, potresemo s preostalim sladkorjem in začeti kuhanje. Peach jam se kuha na majhnem ognju, se pena odstrani. Ko vre, kuhamo vse skupaj za približno četrt ure. Odstrani, počakajte, da se marmelada ohladi v celoti. Ponovite ta postopek še dvakrat, z najnovejšo kuhanje, dodamo cimet, nato razpadejo vročo marmelado v sterilizirane kozarce in zapečatena.

Med so podaljšanim kuhanje vitamini uniči - to je splošno znano. Če želite shraniti največ hranilnih snovi, je velika možnost - breskev jam-Usmerjenost srečanje. Pivo je preprosto, vendar pa obstajajo razlik tukaj.

Peach jam - "Usmerjenost srečanje»

sestavine:

  • citronska kislina - TSP ;.
  • beli sladkor domača proizvodnja - 2 kg;
  • Voda - 0,5 l;
  • zrele breskve - 3 kg.

priprava

Moj kako breskve, pranje dol s tanko kožo, obsushivayut krpo ali brisačo, narezana meso na majhne kocke - ne večje od falango. Iz vode, sladkorja in citronske kisline zavre sirup, spusti v vrelo sirup breskve, pokrov, dobimo popolnoma ohladi.

Kuhanje banke: moje dobro sterilizacijo z vročo paro. Marmelada ohladi donos na štedilnik in kuhamo do vrenja. Zmanjšajte ogenj, kuhamo na zelo nizki vrenja za 5 minut, zlijemo v bankah in zvitki. Zavijemo, pokrov, kar kul premik v kleti ali kleti.

Peach jam z začimbami v multivarka

sestavine:

  • breskve - 2 kg;
  • Pomarančne lupine - TSP ;.
  • cimet - 1 palica;
  • mandlji - 150 g;
  • sladkor - 1,7 kg.

priprava




Breskve, moj, potopimo v vrelo vodo, premaknite v ledeno vodo in previdno odstranimo lupino. Cut sadje na koščke, Breskev marmelada z začimbamiMi dal v posodo Multivarki, dodamo sladkor in počakajte približno eno uro - bo breskev sok zagon. Medtem ko je vse precej tradicionalna.

Povejte nam, kako kuhati breskev marmelado v multivarka.

V prvi fazi - kuhar v "kuhanje" ali način "curka" (glej navodila), je razkril, dokler penasta videz. Da pena odstranimo, nato pa kuhamo 5 minut, izklop in pustimo da se ohladi.

Drugi korak - dodajanje mandlji in hkrati pripravo nadaljnjih 10 minutah vrenja. Naj se ohladi.

Tretja faza - kuhamo dodajanje lupinico in cimet še 15 minut, odstranimo cimet, smo razpadejo zastoj v steriliziramo banke in zvitki.

Video: Jam Peach (breskev Jam)

Video: Peach jam za pet minut. Skladiščenje za zimo

Video: Nectarine marmelada Recept

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný