LadyVu.com

Marmelada iz breskev

marmelada iz breskev

Kdaj, če ne zdaj, naj pripravi breskev marmelade. Sweet breskev rezine pomaga, da se potopite v poletnem času zimskih srečanjih nad skodelico vročega čaja. Mi bomo delili vse različne breskev jam receptov naprej.

Marmelada iz breskev za zimo

sestavine:

  • breskve - 1, 5 kg;
  • sladkor - 1 kg;
  • sok 1 limone.

priprava

Moja breskve, obsushivayut in očistimo iz semen. Cut breskev meso na kocke in ga položimo v pekač debela stenami. Zaspal breskve s sladkorjem, prelijemo z limoninim sokom in postavite pekač na ogenj. Počakajte, da se vsebina dosežejo vre pripomočki, nato pa začeli odstranite peno oblikovan. Odstranitev pene, zmanjšati ogenj in kuhamo do malo marmelade, dokler se vsebina pražarno zmanjša za polovico, in marmelada ne bo dovolj debela, da enakomerno plašč žlico.

Obstaja še en način, da se preveri pripravljenost marmelado, da to storite, si krožnik in ga dal v zamrzovalnik pred kuhanjem. Daj malo marmelado na površini in poglejte, ki je posledica padca: če ima svojo obliko dobro in se ne širi - marmelada je pripravljena. Ostaja le nalijemo marmelado in sterilizirane kozarce in zvijemo.

Kako kuhati marmelado breskev?

sestavine:

  • cimet palice - 8 kosov;.
  • janeža zvezde - 8 kosov;.
  • nagelj - 16 brsti;
  • Breskve - 5-6 kom;.
  • limoninega soka - 1/4 st;.
  • sladkorja - 7 1/2 čl.

priprava

Moja breskve, obsushivayut in očistimo iz semen. Z meso odirajo in ga narežemo na kocke. Daj breskve v emajl lonec in napolnite s sladkorjem. Prelijemo z limoninim sokom in postavite posodo na ogenj. Kuhajte zelenjavo na srednje močnem ognju ob stalnem mešanju in odstranjevanje nastalo peno.

Na dnu sterilizirane kozarce čaka 2 nageljnovih žbic bud. Izpolnite vse vročo marmelado je, dodamo cimet palico in zvezdastega janeža. Ostaja le za kritje kozarce s sterilnimi pokrovov in dal v omaro za 2 tedna. Ko bo čas, drobovja breskev okus in aroma začimb. Ta marmelada se lahko uporablja tako ločeno in se uporabljajo za peko receptov.

Peach jam v multivarka

sestavine:

  • breskve - 4 kos,.
  • Plum - 400 g;
  • jabolka - 2 kos,.
  • Hruška - 1 kos;.
  • sladkor -1 kg;
  • sok 1 limone;
  • Nastrgana ingver - 1 TSP ;.
  • koriander -. 1 TSP.

priprava




Breskve in slive narežemo na pol, odstranimo semena in narežemo sadje na kocke. Podobno rezine jabolka in hruške. Postavite sadje v skledo in prelijemo Multivarki limoninega soka. Vklop pogoj "Multipovar" in temperaturi 130 stopinj, pour sadju kozarec vode, zlijemo sladkor. Po 30 minutah kuhanja Marmelada iz jabolk in breskve bo pripravljen.

Kako kuhati marmelado breskev?

Veliko bolj dišeče in prvotna breskev marmelado lahko vejic rožmarina. Če celotne panoge ne bodo mogli najti - zamenjati žličko rožmarina igel pripravljenih, ki se prodajajo pakirani v vsakem supermarketu.

sestavine:

  • breskve - 1,5 kg;
  • limoninega soka - 1/3 st;.
  • kako kuhati marmelado iz breskev
  • sladkorja - 4 3/4 st;.
  • rožmarin - 4 vejice.

priprava

Breskve očistiti od kosti in narežemo na kocke. Mi premik breskve v skledo in prelijemo z limoninim sokom. Potresemo ves sladkor, dodamo rožmarin vejic in premešamo. Pokrijemo posodo z gazo in pustimo stati 4 ure. Ko je čas, da se raztopi sladkor v breskev sok.

Mi premik breskve z sirupa v pekač in jo dal vse na ogenj. Mi bi jam do vrenja in pustimo vreti 12-15 minut ali dokler sirup, dokler se ne zadebelitve. Veliki kosi drozge z uporabo krompirjevega pritiskom, je nastalo peno odstranimo. Nalijemo zastoj v sterilne bank in zvitki pokrovi.

Video: Peach jam recept. Okusna marmelada iz breskev

Video: JAM Breskve

Video: priprave na zimo. Marmelada iz breskev. In enostavno in hitro.

Video: Peach jam. Jam persikov.MrPovarewka.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný