LadyVu.com

Kako postati anoreksichkoy?

Kako postati anoreksichkoy

Preden nadaljujete z opisom podrobna navodila o tem, kako postati anoreksichkoy na, smo dolžni, da vas opozarjajo na negativne posledice takih dejanj. Anoreksija nervoza - bolezen, ki ni samo telo, ampak tudi duša. Zato odlašajo, da bo ta korak, morate skrbno pretehtati "prednosti" in "slabosti" (slednje, je treba reči, nekajkrat več, kot prvi), in še bolje opustiti nevarno idejo. Ampak, če je vaša želja, "Hočem biti anoreksichkoy!" Še vedno odtehtajo zgoraj "Hočem, da je zdrava in lepa!" - nasvetov o tem, kako hitro postanejo anoreksichkoy samo za vas.

Začnimo s pravili anoreksichki

  1. Prijava dnevnik, v katerem uvrstimo naslednje fraze: "Rad bi postal anoreksichkoy, ker ...«, »Danes je moja teža je ... kg, in želim, da tehta ... kilo", "Ko sem anoreksichkoy morem ..." "Rad bi postalo všeč ... je zelo pomembno, da me "," ne želim, da bi jedli, ker me maščobe. " Od časa do časa ponovno prebrati dnevnik, pisno dopolniti in spremeniti njene določbe.
  2. Vklopite samodejno usposabljanje, in se prisiliti, da verjame, da si res ne želim, da bi jedli, samo sovražim hrano. In to ne zadeva le proces prehranjevanja, ampak tudi vse, kar je povezano z njim. Sovražni supermarketi, kioski, zvitki, celo žive živali (kokoši, zajci, krave in drugo).
  3. Visi okoli doma (posebno pozornost v kuhinjo, take kot hladilnik), debele in neprivlačne slike dekleta slike razvajen hrano, propada živali - kaj vse spodbuja, da bi jedli.
  4. Naj mirno zunanjosti. Naj svojo družino in prijatelji, kaj ne sumijo. V nasprotnem primeru vas bodo razvajali od anoreksije sile.

Kako izgubiti težo anoreksichki?

Za začetek, boste morali, da pridejo gor z določenimi pravili, da boste izgubili težo. Dovoli si obstajajo le nekateri izdelki v strogo določenih dnevih v tednu. Kaj običajno jedo anoreksichki? Vrtnine, sadje, pitna voda, kava. Spodnji kalorij iz hrane - nižji, oziroma, ste rack up dodatne teže.

Omejite vaše prehrane vnos samo 500 kalorij na dan, zato je priporočljivo, da jih razdelite na več obrokov, ne jedo zajtrka, ali še huje - pred spanjem.

Ko bi bilo hujšanje voditi dnevnik hrane, ki je, za snemanje v svoj dnevnik vsega, kar ste danes jedli, in redno tehtal. Kasneje boste lahko prepoznati vzorec jedli in zmanjšanje ali povečanje teže.




Če resno razmišljati o tem, kako postati anoreksichkoy, potem morate povečati količino porabljene vode. Iz njega ne bo bolje, vendar je lahko potešili žejo in vam nekaj energije. Še vedno priporočajo pitje veliko kave (seveda brez sladkorja), to lahko pospeši metabolizem.

teža anoreksichek

teža anoreksichek

Kako veste, ali ste dosegli svoj ideal? Primerjajte svojo višino in težo z naslednjimi podatki, in boste lahko odgovorili na vaša vopros.Dlya dekleta z rastjo 150 cm, se šteje anoreksična teža 34 kg. Za rast 160 cm - 40 kg, za rast 170 cm - 44 kg, za rast 180 cm - 48 kg.

Res jo potrebujete?

Pred nepopravljive škode za vaše zdravje, razmislite o naslednjih značilnosti anoreksije:

  • bledica in suha koža, izguba zob in las, kosti štrli ven, pomanjkanje ženskega okroglosti;
  • konstantno bruhanje, telo preneha zaznavati hrano;
  • šibkost, izguba zavesti, letargija;
  • nihanje razpoloženja, živčni okvar, pomanjkanje ravnotežja, in nesmiselnost;
  • anemija, motnje endokrinega sistema, bolezni notranjih organov, brez izjeme.

Ali menite, da je lepa? Pomislite, prosim, še enkrat.

Video: Kako postati anoreksichkoy?

Video: 50 dejstev o meni || Hočem biti anoreksichkoy?! || Katya Ray

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný