LadyVu.com

Kako izgubiti težo anoreksichki?

kako izgubiti težo anoreksichki

V današnjem svetu lepote velja idealno harmonijo. Treba je opozoriti, da je v zadnjih letih razvija kult telesa. Nekatera dekleta so tako zasvojen z njim, ki gredo v skrajnosti in začeli izgubljati težo preveč aktivno. Anoreksija je strašna bolezen, zato smo dolžni spomniti na negativne posledice. Torej, danes se boste naučili, kako izgubiti težo anoreksichki.

Kako jesti anoreksichki?

Dieta anoreksichki precej redka in skoraj brez vitaminov in esencialnih hranil. Kot pravilo, anoreksichki porabijo nekatera živila ne več kot dva ali tri krat na teden.

Kaj anoreksichki jesti?

Predvsem v anoreksichki meni vključuje zelenjava in sadje. Priporočeni znesek kalorij porabi na dan od anoreksichek ne presega 500. manj kalorij, manjšo težo. Hujšanje prav tako dekle povečati količino tekočine pijete zeleni čaj in kavo brez presnovo sladkorja. Voda lahko odžejate, daje moč in zavajanja lakote za dolgo.

Veliko anoreksichki poskusite voditi dnevnik hrane, pišejo v njem vse, zaužili na dan in redno tehtanje.

Če razmišljate o tem, kako postati anoreksichkoy, pomislite, koliko škode je mogoče uporabiti za zdravje. anoreksija preobremenjeno z naslednjimi posledicami:

  1. Apatija, depresija, slabost, nihanje razpoloženja, temper tantrums in omedlevica.
  2. Prekinitev različnih organov in bolezni v telesu.
  3. Slabost, stalno bruhanje, odpor hrane.
  4. Izguba las in zob, bledo, ki štrlijo kosti in unfeminine sliki.

Razmislite o tem, ali je to tako lepo, kot nekateri predstavljate.

Video: Kako izgubiti težo Ruski zvezdice

Video: Kako jesti anoreksichki

Video: Izgubil sem 20 KG // anoreksija, prehrana, moja zgodba, kako shujšati? [1]

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný