Za to ni potrebno, da zgnetemo testo, počakamo, da vzhaja, pripravimo nadev. Preprosto povedano naglo kuhana čips in sadje v obliki, in potem se bo vse zgodilo samo od sebe. Ne verjamete? Potem vam ponujamo nekaj receptov sesulo.

• arašidi - 2 žlici. žlice;
  • soli - ščepec;
  • ribez - 1 žlica.

priprava

Zmešamo sladkor, najprej z moko, dodamo zmehčano maslo in hitro premešamo z vilicami, da bi dobili otroka. Namazati pekač z margarino, potresemo s sladkorjem in ga enakomerno porazdelimo opranih jagod. Dodatne potresemo jim drobno sesekljane arašide, pokrov in nastavite drobtine, pripravljene v prej ogreti 200 stopinj pečici približno 30 minut. Ko je čas pripravljen jagodami sesulo.

priprava

Olupljen mandlji vlijemo v vrelo vodo za 10 minut. Nato zlijemo previdno vodo obsushivayut in sesekljamo velikih kosov. Moke zmešamo s sladkorjem. Stopite maslo v mikrovalovni pečici in jo nežno vlijemo v moko s sladkorjem. Kot rezultat, bi morali imeti enotno drobtine. Dodamo sesekljane mandlje in premešamo. Češnje, brez odtajanju, razširili v formochkam ali postaviti v en velik pekač.

Mi dana na 5-10 minut v ogreti pečici na jagode nekoliko odtajamo. Potem potresemo češnje sladkor in enakomerno porazdelimo olja drobtine. Sladica pečemo v pečici pri 180 stopinjah 20 minut.Podaem razpadati s češnje na mizi vroče ali tople potresemo sladkor v prahu.

priprava

Slive očistiti iz semena. Hruške narežemo na četrtine, odstranite semena. Pečica segrejemo na 180 stopinj. Hruška in slive razširila v globoki ponvi, dodamo vodo, sladkor in pokrov pokrov. Kuhanje na srednje močnem ognju približno 10 minut, dokler se ne zmehča. Pripravljen za premik težo pekač. Melt maslo bane.V skledo vode zmešajte moko, sladkor, ovseni kosmiči, maslo in kokos. Temeljito zmešajte vse sestavine in zmeljemo v drobtine. Končna masa potresemo s sadjem sladica in poslati v pečico za 15 minut.