LadyVu.com

Ingver za hujšanje: pregledi

ingver za hujšanje

Mnoge ženske uporabljajo ingver kot začimba v svojih kuharskih mojstrovin, danes pa ne gre za to. Ponudba bo še eno neverjetno uporabo ingverja - za hujšanje. Da razumete, da so informacije, ki ste prebrali res, in da ingver za hujšanje res pomaga, tu so ocene, ampak najprej nekaj nasvetov.

Nasveti

  1. Če želite shujšati, potem boste morali zmanjšati količino zaužite hrane, in to zmanjšalo apetit. Tu nasvet je zelo preprost - za pol ure pred obrokom, pijačo ingver čaj za hujšanje. Poleg dejstva, da ste jedli manj, boste tudi pospešila vaš metabolizem.
  2. Mnogi, ko so prvič okusili to čaj gre vroče, ampak to je povsem normalno. Obstaja eno priporočilo - začeti z majhnimi odmerki.
  3. Ingver je odlično sredstvo za celulit, saj vam prihrani od maščob in gladi kožo.
  4. Ta osvežilna pijača je najbolje, da ne pijete veliko pred spanjem, ko greš spat, je težko.
  5. ingver v prahu za hujšanje manj učinkovito sveže korenine.

Komentarji

Da bi razumeli, verodostojnost informacij, smo našli ljudi, ki so doživeli učinke ingverja za hujšanje in bi vam njihove povratne informacije:

"Že dolgo slišal, da je ingver dobro za zdravje, vendar ni vedel, kaj je lahko, da izgubijo težo. Torej, v skladu s priporočili, sem videl ingver pijačo in izgubila 7 kg, in poleg tega, da se zdravijo izcedek iz nosu. "

Elena, 26 let, zdravnik, terapevt (Noginsk)


"Ne verjamem, dokler ne poskusili, čeprav je ingver in nekoliko grenak, in njegov okus je potrebno navaditi, ampak rezultat je vredno, minus 10 kg. Nikoli si nisem mislila, da je samo od čaja, brez upora usposabljanje lahko izgubijo odvečno težo. Jaz bi priporočal, ne bo vam žal. "

Oksana, 31, programer (Belgorod)


"Ne vem, sem sedel na ingver čez en mesec, vendar ni čakati vsaj nekaj rezultatov, ki me je razočaran, in tudi zato, ker je okus samega ingver, da mi ni preveč prijetno."

Galina, 38 let, pedagog (Kirovograd)


"Nakup na trgu zelenjavo, na in po naključju videla nekaj koren je prodajalka rekla, da je ingver. Ker sem imela prehlad in sem vedel, da ingver pomaga v takšnih primerih, in takoj kupil korenine v večernih urah v termo varijo pijač, ki je začel piti vsak dan. Torej ne samo, da se znebim svoje težave z nosom, tako da sem shujšala in nepričakovano, za 9 kg. "




Sabrina, 39 let, direktor (Vladimir)

"Ko je vaš življenjski slog, da me je kar nekaj izdelkov za odpravo ali zmanjšanje deležev in teža je zmanjšana, brez večjega napora, saj imam zelo dober metabolizem. Ko sem še enkrat potrebno vrgel nekaj kilogramov, sem se odločil, da bo izvedel eksperiment z zloglasni ingver in niso opazili nobenih rezultatov. Je 3 tedne - zaman ".

Svetlana, star 30 let, maser (Komsomolsk)


"Nisem presenečen z rezultatom in ne kaplja brez dvoma, ker je ingver vedeti praktično vse. Njegova uporaba ni mogoče izpodbijati, in vedno sem si prinesla v formo z njegovo pomočjo. Seveda, če ne odmaknejo iz hladilnika, ingver ne pomaga, in normalno, zdravo prehrano, da izgubijo težo, tako, da je prehrana ingver. - učinkovito in uspešno "

Vladislav, star 28 let, nadzornik (Moskva)


"Dolgo časa privajanje na nenavaden okus, ampak na koncu se je zaljubil v to čudovito korenine telesa in duha, in vse po ingver za preglede hujšanjekako se z njeno pomočjo ponastaviti nesrečne 10 kg za 2 meseca. Zdaj ingver - nepogrešljiva sestavina za pripravo kave ali čaja ne samo zame, ampak idlya vso družino ".

Tatiana, 33, natakar (igrah)


Ginger je prišel k nam z Votoka, kot je dobro znano, da je odstotek ljudi s prekomerno telesno težo, je med najnižjimi na svetu. Na podlagi tega, v povezavi s pregledom lahko sklepamo, da ingver je učinkovita za hujšanje, vendar v skladu z močjo kulture, ki ne jedo, in celo, najmanj telesne dejavnosti. Ko porabi kilogramov pecivo RFQ sode, ingver nemočni kot katero koli drugo sredstvo za hujšanje.

Video: Kako izgubiti težo 10 kg za en teden za hujšanje Ginger Recept kisle ingver

Video: Izguba teže s pomočjo ingverja čaja

Video: Ginger čaj za preglede hujšanje [hujšanje Tea Mnenja]

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný