LadyVu.com

Praznična miza na rojstnodnevno zabavo - recepti

Praznična miza na dan Birthday recepti

Rojstni dan s samim rojstni dan lahko enostavno spremeniti iz dolgo pričakovani dopust v pekel, če ni vnaprej razmišljati preko menija. Preprosti recepti - ključ do mirni zmagoslavja, ki ga ni odgovorna oseba bo morala odreči sedem lonce. Nekaj ​​primerov receptov za praznično mizo za moj rojstni dan, bomo razpravljali v nadaljevanju.

Solata za praznično mizo za moj rojstni dan

Obvezna atribut vsakem meniju so solate, hitro pripraviti in, po možnosti, hranljiva, kot da je sveže solate s piščancem in stebla zelene, ki se lahko postrežejo sami ali na vrhu toast.

sestavine:

  • dimljeno piščanec - 430 g;
  • žar omako - 115 ml;
  • jogurt - 75 ml;
  • majoneza - 75 ml;
  • sladko gorčica - 5 g;
  • sladko lok - 35 g;
  • zelena - 1 kos;.
  • kup solate.

priprava

Razstaviti dimljen piščanca na vlakna. Pripravimo solatni preliv, ki temelji na mešanici jogurta, majoneze in gorčice sladko. Razdelite sladko čebulo na tanke polobroči. Drobno sesekljajte in stebla zelene. Narva snop solate in ga zmešamo z pripravljene sestavine, vključno z oskrbo z gorivom. takoj po kuhanju služijo solato.

Recepti za počitnice mizo rojstni dan - košare s sirom

Obrača k predjedi, želim dati pohvale za vse proizvajalce iz testa, saj se lahko uporablja za kuhanje okusno in krepko malico v samo pol ure. Odlična ideja za praznično mizo na dan rojstva bo luskasta torte s smetano sir.

sestavine:

  • listnatega testo list (brez kvasa);
  • sveži sir - 175 g;
  • jogurt - 115 ml;
  • peščica svežo baziliko;
  • sir - 45 g;
  • slanina - 8-10 barov.

priprava

Razvaljamo in si razdeliti list listnatega testa na srednjih kvadratov. Vsak izmed trgov v mestu torto ponev prepraženimi in dani v pečici pri temperaturi, ki jo določi proizvajalec. Hladilniku košare.




Chop bazilike zelišča. Brown slanina za svež. Večina bazilike, premagal sveži sir in jogurt, dodamo drobno nariban trdi sir. Spread skuto, sir v košare, potresemo s slanino drobtin in ostankov listi bazilike.

Prigrizki za praznično mizo za rojstni dan

proslav meni rojstni dan tabela mora biti tako raznolika, kot je mogoče, zato priporočamo, da se osredotoči na različne prigrizke, dodal klasične tabele - polnjene jajca.

sestavine:

  • jajca - 8 kosov;.
  • sveži sir - 115 g;
  • Krema - 45 g;
  • Dimljen losos - 115 g;
  • rdeča čebula - 30 g;
  • Paprike - 1/4 žličke ;.
  • kapre in koper - za dekoracijo.

priprava

Decoction trdo kuhanimi jajci, jih prerežemo na pol in odstranimo rumenjake. Razžvrkljamo rumenjake s sesekljano čebulo, narezano rdečo ribami, sirom in kislo smetano v paste podobne konsistence. Dodamo papriko in ne pozabite na sol. Razdelite mešanico med proteini in dekoriranje kaprami koper.

Meso za praznično mizo za rojstni dan

Seznam jedi za praznično mizo za moj rojstni dan ne bi bil popoln, če ne predloži ponuja mesa vroče. Za povečanje učinka in preprostost priporočljivo, da pečemo meso en kos.

sestavine:

  • goveji zgornjim delom - 1,2 kg;
  • . Posušeno origano, bazilika - 2 TSP;
  • Meso za praznično mizo za rojstni dan
  • česen drobnjak - 3 kos,.
  • kosmiči čili - 1 1/2 čajne žličke ..

priprava

Noč pred začetkom kuhanja, zbadanje kos soli s sveže mletim poprom in zaviti film. Pred kuhanjem mesa dopust za dve uri pri sobni temperaturi. Drgnite površino mesa pire česen, klinčki z zelišči in Chili kosmičev. Pustite govejega pečemo na 130 stopinj in pol ure, nato pa izklopite pečico in pustite meso namakati še 40 minut.

Video: Otroški meni rojstni dan receptov s fotografijami

Video: Vegetarijanska praznična miza-2 / rojstni dan svojega moža. Vegetariashka. Vegetarijanski recepti.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný