LadyVu.com

Kompot iz Feijoa

kompot iz Feijoa

Kompot je izdelan iz vseh vrst sadja in jagod. Ampak pijače iz feijoa dokler imamo novost. In sama feijoa sadje je še vedno precej eksotično za našo populacijo, to sadje je doma v Južni Ameriki, kot tudi dobro dozorela na jugu naše države. zorenja obdobje feijoa sredi jeseni. Zato je zelo primerna za konzerviranje. Feijoa sadje zelo koristno. V nadaljevanju vam bo povedal nekaj receptov za feijoa kompotom.

Kompot iz Feijoa v zimskem času

sestavine:

  • feijoa (jagodičevje) - 0,5 kg;
  • Voda - 2,5 l;
  • sladkorja - 2,5 skodelice;
  • citronska kislina - 1/4 žličke ..

priprava

Zrelo sadje mojega hladne vode. Sprane tri-litrski jar steriliziramo 15 minut. Sladkor napolnite z vodo, in dati zavre. vrelišča sirup Mi zaspite feijoa, kar blanshiruem zavrite in 7 minut. Po nalijemo citronsko kislino, premešamo. sterilizirajte kozarci sadni namaz, pour sirup, pokrijemo s pokrovom (daje stati 5 minut). Spun banka prevrne na glavo in tako imajo 5 min, in kozarec zavito tako pridržuje dan. Uporabno in okusno sadje kompot iz Feijoa pripravljena!

Preprost recept kompot iz Feijoa v zimskem času

sestavine:

  • Feijoa - 0,5 kg;
  • Sladkor - 200 g;
  • Voda - 2,5 l;
  • citronska kislina - 0,25 TSP ..

priprava

Feijoa moj cut off koncih in širijo v predhodno sterilizirane kozarce (sadje bi morali imeti 1/3 bank), prelijemo z vrelo vodo in pustite, da voda v kozarcih za eno uro. Ko se voda ponovno vlijemo v ponev, kuhamo sladkor in zaspati 35 minut. Po dodatku citronske kisline. Polnimo naše sadje pripraviti sirup, spin kozarec, jih obrni, pokrita z odejo in pustimo stati 24 ur. Pijača je pripravljena.

Kompot ananasovega guave in jabolk

sestavine:

  • Feijoa - 10 kos;.
  • jabolka - 2 kos,.
  • sladkorja - 1 skodelico;
  • vode - 2,5 litra.

priprava




Cut konice feijoa, narežemo na rezine, narežemo jabolka prav tako dobro. Izpolnite svoje sadje s sladkorno vodo, počakajte, da zavre, in kuhamo 15 minut. Takšna kompot, in lahko pijete hladno in toplo, v obeh primerih pa je bilo okusno.

Kompot ananasovega guava, jabolka in morska krhlika

kompot ananasovega guave in jabolk

sestavine:

  • Jabolka - 1,5 kg;
  • Feijoa - 1 kg;
  • krhlika - 300 g;
  • voda - 5 l;
  • sladkorja - na zahtevo.

priprava

Moj sadje, jabolčni izvleček jedra in jih narežemo na koščke na feijoa prekinjanja nasvete. Nalijemo v ponvi sestavine, ki jih napolnimo z vodo, dal na ogenj in daje zavre. Ko se je voda začela, da zavre, dodamo sladkor in kuhamo še 10 minut. Izklopite požar, pri čemer je pivo za 2 uri. Okusen napitek pripravljen kul in uživajte.

Video: Kompot Feijoa

Video: yum-yum: Kompot Feijoa z origanom

Video: yum-yum: Kompot Feijoa sadje in začimbe

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný