LadyVu.com

Kisle češnje - recept

marinirana češnja recept

V poletnih mesecih, ko veliko sadja in jagod, ki jih je treba povečati uporabo svežega, da je odličen vir vitaminov in mineralov. Lahko pa tudi, da jim lep in obdelovanec. Nekateri od njih so primerni kot dodatek k sladkih jedi, medtem ko se ta lahko uporablja kot omaka za meso

. Sedaj vam bo povedal, kako kuhati marinirana češnje.

marinirana češnja

sestavine:

  • zrele češnje - 1 kg;
  • Sladkor - 100 g;
  • sladica rdeče vino - 200 ml;
  • Vanilla - 2 pod;
  • ena pomarančno lupino;
  • cimet - 1 palica;
  • Nageljnove žbice (popkov) - 1 kos;.
  • sveže mete - 4 kosi;.
  • muškatni - za okus;
  • voda - 250 ml.

priprava

Vanilla stroki prerežite na pol po dolžini. Semena postrga v ponvi, da nalijemo vodo, prešlo v stroki, strt pomarančno lupino in preostale začimbe in sladkor. Mi vse zavremo na srednjem ognju. Potem ogenj in se vsaj pod pokrovom 10. Nato minut kuhamo dal pivo minut 10. Bone češnja odstraniti, dal jagode sirupa, zavremo in kuhamo 20 minut na zmernem ognju. Nato odstranite ponev z ognja in zalijemo z vinom. Barvanje kul češnje in ga poslati na hladnih urah 6. Postrezite ohlajeno sirup.

Kako narediti vložene češnje?

sestavine:

  • češnja - 1 kg;
  • voda - 500 ml;
  • Kis - člen 1.5. žlice;
  • . Sladkor - 1 TSP;
  • soli - 1/4 čajne žličke ;.
  • strok brsti - 2 kom;.
  • češnja listov - 1 kos;.
  • cimet - 3 g;
  • hrenovo koren - 5g;
  • koriander - 0,5 TSP ;.
  • gorčičnih semen - 0,5 TSP ;.
  • vodka - 2 žlici. žlico.

priprava




V vodi pasme sol, sladkor in kis. Raztopino smo segrevali ob vrenju in nato Naj se ohladi na približno sobno temperaturo, zlijemo dobljene dekapirne vodka. Moj češnja, odstranimo kosti. Mi dal jagode v kozarec, tresenje, zato so zabitih, vendar ne dobijo zdrobiti. Dodamo začimbe in ga vlijemo vse kuhano marinado. Banka zapreti in poslati hladno marinirati 5 ur.

Češnje, marinirana v lastnem soku

sestavine:

  • voda - 500 ml;
  • češnje soka - 500 ml;
  • Sladkor - 700 g;
  • kis - 2/3 skodelice;
  • strok brsti;
  • cimet palice;
  • piment;
  • češnja.

priprava

Banke izpolnite oprane jagode. Pripravimo marinado: segrevanje vode, raztopimo sladkor v njej, dodajte češnjev sok, zavremo, nalijemo kis. V 5-litrsko posodo bo nageljnovih žbic bud, kos cimeta in 7 kosov piment. Mi izpolnite jagode z vročo marinado in sterilizacijo 7 minut litrski kozarci in zvijemo.

Video: Marinirane Cherry. Začinjeni okras za meso in ribe

Video: kisle paradižnik, super recept od Elena,

Video: Recept, češnja torta iz videokulinaria.ru

Video: Cherry v zimskem času v banki

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný