LadyVu.com

Diet mandarine

Diet mandarine

Mandarine - sladko, okusno, a nizkokalorično sadje, 100 gramov vlaknin, ki vsebuje le 53 kcal. Shujšati na njih je užitek. To je razlog, zakaj veliko ljudi, ki so prekomerno telesno težo, izbiri prehrane je mandarin. Znebite dodatnih kilogramov plodov pomagajo zaradi svoje sposobnosti, da izboljšajo metabolizem

.

Diet Menu Mandarin za en teden

Najbolj priljubljena dieta Mandarin je namenjen za 7 dni. V tem času lahko izgubite do 5 kilogramov. To ne pomeni, da bo imel na teden jedel sadje, nasprotno, bi bilo meni treba spreminjati, vendar pa ni nujno, da nizkokalorična. Pomanjkanje okusno, vendar škodljive hrane bo nadomestilo na račun le sladke in okusne bonus - mandarine in prenašati prehrane bo veliko lažje. Dnevni meni lahko:

  • Prvi dan: zjutraj - čaj brez vsega fruktov- več glavnim obrokom - sadja, zelenjave solata z zelišči, čaja zvečer - kuhanega mesa, solata, mandarine sok;
  • Drugi dan: zjutraj - kuhana jajca, sadje, čaj, glavni obrok - sadje, skuta z nizko zhirnostyu- zvečer - kuhane ali pečene ribe, zelenjava, čaj;
  • Tretji dan: zjutraj - sadje, muesli, čaja glavni obrok - sadje, zelenjavna juha z suharikami- zvečer - piščančjih prsi, paradižnik, čaj;
  • Četrti dan: zjutraj - sadni sok, kuhana yaytsa- glavni obrok - sadja, zelenjave, solata, kruh večer - pari zelenjavo, čaj, sadje;
  • Peti dan: zjutraj - sadna solata, čaj, glavni obrok - pečen krompir z zelišči, frukty- večerja - kuhano meso, sadje;
  • šesti dan in sedmi dan - lahko izberete meni vsak drugi dan v tednu.

Lahko dobim mandarino na noč v prehrani?

Kot drugo sadje, mandarine med dieto je priporočljivo jesti najkasneje dve uri pred spanjem. Ampak, če lakota ne spi, je mogoče privoščiti noč enega ali dva sladkega sadja.

Video: Kako izgubiti težo endomorph (TolstoZhopiku). Kako postati olajšanje. Metode moč hujšanje

Video: prehrana, prehrana, hujšanje

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný