LadyVu.com

Pravilna prehrana - ni težko: očistiti telo s pomočjo preprostih jedi

Kako je mogoče očistiti telo?

vsebina:

Človeško telo ga absorbira kot goba - bistveno vpliva na negativen vpliv sodobne ekološke razmere, vključitev v prehrani dopolnil, zloraba visoko kalorično hrano, alkoholom, stresnih izkušenj.

Lahko ne le dodatno povečanje telesne mase, ampak tudi, da se nalaganje strupov in odpadkov. Ker je sanje vsakega človeka - v vitko, pametno, privlačno osebnosti in zdravo kožo. Kako to doseči?

Mnogi so prišli do zaključka, da je najboljši učinek zagotavljanju prehrane za čiščenje telesa. To je preprost in učinkovit način, ki temelji na uporabi "pravi" živil.

Značilno je, da so te diete namenjeni čistijo telo za 10 dni, z raznoliko menija lahko vključujejo solate, različne sadja in zelenjave, rib. Da bi obdržali takšne prehrane je enostavno, ampak rezultat bo navdušil. Tako je čiščenje telesa s hrano - kaj je, kako izračunati meni za 10 dni, in da je surovo dietna prehrana in govori.

Kdo med nami ni sanjal, da se počutijo lahkotnost v telesu, vendar ne gredo lačni? Ne sedi na togo prehrane, je najbolje, da bi jedli prav!

Znebi presežka v telesu - ki jo potrebuje

Če rečemo, da je čiščenje telesa in pravilna prehrana koristna za vse, potem je težko strinjam. Škodljive snovi, ki prodirajo skozi vse človeške sisteme, ne glede na spol, postavo in drugih dejavnikov. Torej, tudi če je teža normalna, je komaj potrebno upanje za samostojno čiščenje telesa.

Preklopite na dieti, da čistijo telo mora biti tisti, ki doživljajo težave v prebavnem sistemu, upoštevajte, izguba apetita, kože in las je dolgočasno videz, se lahko pojavijo izpuščaji na koži in temne kolobarje pod očmi, ki prispevajo dejavniki - utrujenost, slabo razpoloženje.

Še posebej dobro prehrana je zelo pomembna za tiste, ki živijo v neugodnih okoljskih razmer ali delajo v neugodnih razmerah.

Dieta meni za prečiščevanje telesa, so lahko različni, nutricionisti danes ponujajo različne programe, na primer, posebna prehrana mogoče očistiti s posebnim organ telesa. Različni programi in čas - lahko gre za 10-dnevno dieto za čiščenje telesa, ali enotedenske diete.

Pravila čistost - kaj je pomembno

Čiščenje dieto telo temelji na načelu, da prehrana vsebuje le naravna in čista hrana je minimalno predelana. Pravilna prehrana je lahko takšna - organska žitarice, sadje in zelenjava, oreščki. Prav tako je upoštevanje številnih pravil:

  • Moral bi piti vsaj pol do dveh litrov prečiščene vode;
  • jesti samo takrat, ko lakota zares;
  • prioriteta - surovin rastlinska hrana;
  • dieta meni pred in med mora vključevati vsaj pet obrokov sadja in zelenjave;
  • mlečni izdelki - na dnevni osnovi;
  • sladkorja in nasičenih maščob - omejena;
  • preskrba z umetnimi snovmi v sestavku je treba izključiti.

Ali imam čistilno dieto telo prej - v tem primeru je bolje, da bi dobili strokovne nasvete, kot pri zdravih ljudeh tovrstnih problemov ni - odpadni produkti, ki izhajajo sečila.

Koristni in škodljivi proizvodi

Pred odhodom na pravilno prehrano, je pomembno vedeti, katera živila pomagajo čistiti telo, in ki, nasprotno, to infests. Nutricionisti priporočajo, da vključujejo hrano otrobov kruh in žita, rjavi riž, zelišča, gobe, rženi kruh, jagode, sadje, zelenjava, sadje sladkarije.

Pri takšni izdelki lahko naravno očistiti telo strupov. Moč za čiščenje telesa je izključiti določene izdelke iz pšenične moke, gazirane pijače, klobase in dimljeno meso, čips, mesa in rib polizdelkov, mleko, margarino in sladkor.




Tedensko čiščenje telesa je najbolje narediti z uporabo sokov. Primerna kumare sok iz krompirja, pese ali squash. S sokom lahko organizira čiščenje dni ali pa samo en dan ali večkrat na teden, popijte kozarec tega soka zjutraj na tešče.

Sadje, jagode, zelenjavo in zelišča - Vaši prijatelji v čiščenje telesa!

Čiščenje Diet - neželeni učinki

Preden se odločite, da se premaknete v meni za čiščenje telesa, je treba opozoriti, da lahko obstajajo takšni blagi stranski učinki, kot so utrujenost, pogosto uriniranje, vrtoglavica ali glavobol in drisko. Ampak ti faktorji se lahko jemlje kot dokaz, da je organizem izbil.

Najboljši čas, da gredo na pravilno prehrano - vikende ali počitnice. Vendar pa je konec z dieto stranskih učinkov umaknili in jih bodo nadomestili z občutkom radosti in lahkotnosti.

Razmislite o meni

Kot smo videli, prehrana in čiščenje telesa - stvari, ki so povsem skladni, glavna stvar, da izberete prave izdelke za čiščenje telesa in pravi program. Na primer, meni 10 dan prehrane so:

  • meni za prvi zajtrk: sadje in zelenjava, zeliščni čaji, bioyoghurt;
  • meni na kosilo: oreški in semena;
  • kosilo menu: juha in enolončnice, je dovoljeno vključiti solate za čiščenje telesa različne zelenjave, oblečeni z rastlinskim oljem, dovoljena tudi uporaba kuhanega rib ali jogurta;
  • meni na kosilo: sadje, zeliščni ali zeleni čaj;
  • meni večerja: hrana za čiščenje telesa, v tem primeru - zelenjavni krožnik in malo beljakovin.

Optimalno vključiti ustrezne prehranske zeliščni čaji, ki prav tako prispevajo k čiščenju posameznih organov in tkiv. To je lahko ognjiča, repinca, mleko osat, regrat, koprive. Trava je treba zdrobiti, prelijemo z vrelo vodo in napolni 10 minut. Pred uporabo, sev in pijačo vsak teden.

Kaj veš o sistemu surove prehrane hrano?

Čiščenje telesa za en teden, lahko preživijo s to dieto:

  • Prvi dan - zjutraj, preden je prehrana klistir, potem ko je ves dan potekala izključno na jogurt, kozarec vsako uro pred spanjem zeliščni čaj;
  • Drugi dan: začenja tudi klistir, po cel dan je dovoljeno piti sok sveže iztisnjen jabolko pred spanjem kot zeliščni čaj;
  • Tretji dan: sveže sadje in zelenjavo, pa tudi sokovi, brez omejevanja števila;
  • V naslednjih dneh: hrana za čiščenje telesa, kot prejšnji dan, v zelenjavi dodamo rastlinsko olje.

Surova dietna prehrana - nov način čistijo telo?

Dejstvo, da se je slišal z veliko. Tako surovo dietna prehrana je prehrambeni sistem, v katerem hrana ne toplotni obdelavi, ki se uporablja v svoji surovi obliki. Surova hrana in čiščenje telesa - kako je to mogoče?

Strokovnjaki opozarjajo, da se lahko takšni izdelki dobijo vse najbolj koristno, je, zmanjšuje tveganje za bolezni srca in ožilja ter rakom, odvajanju blata. Uživanje surove hrane vsak teden in povečuje obrambo telesa.

Surova hrana pri čiščenju, ki temelji na uporabi grobe surove zelenjave, ki zaradi bogate vsebine vlaken čistilna črevesno steno. Vendar pa naj bi prehod na surovo hrano postopno, na primer, zdravniki menijo, da je optimalna uporaba 60 odstotkov surovega proizvoda in 40 odstotkov toplote zdraviti.

Lahko alternativno preklopite na čistilnega programa za en teden ali 10 dni.

Tako je, v korist pravo hrano prinaša veliko - znebi strupov, odstranjuje strupe in težke kovine, strupe. Prav tako je pomembno, da se spomnimo, da je prehrana za čiščenje telesa, ne glede na to, ali traja teden ali 10 dni, ali je prehrana surovo hrano gre, je treba spremljati zadostna telesna dejavnost, redne sprehode, da se ne čuti pomanjkanje kisika, polno posteljo.

Ne pozabite, da pravilno prehrano, da očistimo telo igra pomembno vlogo, in kaj prehrana izberete, ki ga uporabljajo, lahko znebiti škodljivih snovi, izboljša kožo in stanje las, povzdignil razpoloženje in napolniti z energijo.

Video: Ribje kotleti

Video recepti - 2

Video: 5 Prvi koraki v dieto usposabljanje pomoči. Fitnes hrana brez omejitev.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný