LadyVu.com

Skuše čebule kože 3 minute

skuše čebule kože 3 minute

Na trgu ali v trgovini, lahko preprosto kupite prekajene, nasoljene, kisle ribe

. Mi vam bomo povedali, kako pripraviti svoj skuše v čebule kože. In okus in videz ribe, boste prijetno presenečeni!

Skuše čebule kože brez tekočega dima

sestavine:

  • Zamrznjene skuše - 2 kosa;.
  • lok - 10 kosov,.
  • soli - 140 g;
  • voda - 3 litre.

priprava

Trupi skuše odtajali pri sobni temperaturi, v vsakem primeru pa v mikrovalovni pečici. Od lok za čiščenje off luščino, oprati in damo v lonec. ga napolnite z vročo vodo in Solim. Zavremo, kuhamo 3-4 minut ali dokler se juha se še ne pridobi temnejšo barvo.

Zdaj pripravljajo ribe: skuše so odrezal glavo in rep. Umiti trupov v hladno vodo. Izpusti ribe v ponvi s čebulo kože, zavremo in takoj zmanjšati ogenj. Ribe kuhamo na majhnem ognju 3 minute in jo takoj odstranite iz toplote, ribe ne začne razpadati. Ko se voda ohladi malo z lupina, izvleček palamide in doctoring s svojo lupina. Vse ribe je pripravljen. Odlično dopolnilo pa se bo kuhan krompir in čebulo.

Skuša marinirana v čebule kože

sestavine:

  • Zamrznjene skuše - 2 kosa;.
  • G - 3 žlice. žlice;
  • Vrele vode - 1 liter;
  • lupine čebule - 2 skodelici;
  • kuhanje čaja močna - 0,5 skodelice;
  • tla koriander - 1 čet žlico;
  • Sladkor - Člen 1.5. žlice;
  • lovor - 2 kosa;.
  • poper.

priprava




Najprej pripravimo marinado. Če želite to narediti v ponvi (bolje, da tisto, kar ni škoda pokvariti, kot lupino, se lahko pobarvan), smo nalijemo vodo, jo zavremo in položite čebulo lupino. Mi zmanjšati ogenj in kuhamo vse skupaj za približno 10 minut. Nato izklopite juhe, pokrijemo s pokrovom in dajejo pivo za 10-15 minut. Mi jo filtriramo, dodajanje soli, koriander, poper, lovorjev list, pour varjenje, premešamo in še vedno stati dokler se zmes ohladi. Medtem pripravimo ribe: so odtajamo in vivo skuše prekinil glavo, odstrani drobovje in škrge. Čiščenje iz črne folije in previdno izperemo iz trebuha. V globoki posodi ali ravno trupa dal sklop kolesi in prelijemo z marinado ohladi. Pokrijemo s pokrovom in odstranite posodo na hladnem na 2. dan Rybka morali nenehno obrniti nanj učinkovito in enakomerno prosolilas. Po tem času, trup iz slanice, da bi dobili in se širijo na krpo. Pustimo v taki obliki na mizo za nekaj ur, včasih obrača ribe. To je zagotoviti, da so ostanki marinado namočeno. Potem ogrodje rastlinsko olje in narežemo na koščke.

Priprava skuše čebule kože

sestavine:

  • Zamrznjene skuše - 2 kosa;.
  • lupine čebule - 2 skodelici;
  • G - 3 žlice. žlice;
  • sladkorja - 2 žlici. žlice;
  • voda - 1 liter;
  • tekoči dim - 3 žlice. žlico.

priprava

Pre skuša odmrznjeni. Čebula lupine dobro speremo, nato pa ga damo v ponev in napolnimo z vodo. Mi dal težo na ogenj in pustimo vreti 20 minut po vretju. Po tem, ugasnite ogenj. Ko juha se ohladi, jo filtriramo in dodal sladkor, sol, tekoči dim, in dobro premešamo.kuhanje skuše čebule kože Potem bi si trup, odstranjevanje plavuti in glavo. Mi očistite notranjost in odstranite črno folijo. Operite v hladni vodi ribe. Marinira ribe lahko v vsako jed, vendar je najbolje, da to storite v 1,5 ali 2-litrskih plastenkah. Treba je le, da jih reši zgornjem delu in nižjih rib repi navzdol. Pour marinada nad vrhu. Zadeva trup marinirati pri sobni temperaturi 2 dni. Nato mladic ekstrakt in obešen za rep, ribe bitni posušil. Po tem maže trup sončnično olje je, da so pridobili poseben lesk. To je vse zelo okusno skuša pripravljen. Komaj si bodo lahko vsi, da se razlikuje od prekajenega trgovini!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný