LadyVu.com

Pravilno prehrano za en teden

pravilna prehrana za en teden

Pravilna prehrana - ne samo koristno za zdravje, vendar pa je pomembno za hujšanje. Mnogi menijo, da je treba močno omejiti svojo prehrano, in da je nekaj brez okusa, vendar to ni. Razmislite primer pravila in pravilne prehrane za teden, ki bo omogočilo, vsaka oseba, da bi poskušali spremeniti svojo prehrano, da uživajo koristi. Da bi pozabil, kaj teže, strokovnjaki popolnoma priporočam, da pravilno prehrano.

Osnove pravilne prehrane za en teden

Prehrano in znanstveniki že dolgo prinesel načela prehrane, ki omogoča različne ljudi, da bi dosegli dobre rezultate, ne glede na posameznega dela telesa.

Načela pravilno prehrano, da izgubijo težo, za proizvodnjo meni za teden:

  1. Meni mora vključevati različne izdelke, tako da telo prejme vse potrebno gradivo za pravo delo. To je razlog, zakaj je na tešče absolutno kontraindicirana.
  2. Sladkor je glavni sovražnik sliki, tako da boste morali odreči. To velja za številne sladice, sladke pijače, itd Tu lahko najdete veliko ne-hranilnih in zdravih sladic, ki so pripravljeni z razpoložljivimi izdelkov.
  3. Sol je tudi sovražnik na koščke, tako da je treba zaužiti v majhnih količinah. Na splošno sol vodi do zastajanja tekočine, edem, ki se manifestira v telesu.
  4. Vzorec meni dietna prehrana mora vsebovati pet obrokov, ki bodo podprli metabolizem in ne čutijo lakote.
  5. Zajtrk - najpomembnejši obrok, tako da ne smete zamuditi. Za zjutraj je idealna kompleksni ogljikovi hidrati, kot so žita in kruha. Za drugo zajtrk, izberite mlečne izdelke.
  6. Kosilo je treba kombinirati beljakovine, zelenjavo in kompleks ogljikovi hidrati, ampak večerja je najbolje jesti beljakovine.
  7. Prav tako je pomembno, da se pravilno kuhanje hrane, tako da ni izgubil vse hranilne snovi. Najboljši vseh izdelkov pečemo, kuhamo, kuhamo in kuhamo nekaj.
  8. Ne pozabite, da se ohrani ravnotežje vode v telesu, kar je pomembno za uspešno hujšanje. Dnevni piti vsaj 1,5 litra, pri čemer je ta obseg zadeva, le čisto vodo brez plina.

Uporaba primer pravilne prehrane za hujšanje za teden dni, priporoča pripravo meni vnaprej, da ne bo preskočite obroke, in pripravila potrebne proizvode vnaprej. Dober rezultat je mogoče dobiti zaradi povezave z pravilno prehrano in vadbo.

Približna Meni prehrana za teden




Nutricionisti svetujejo, da se sami odločijo za lastno meniju, ki se osredotoča na obstoječih pravil in primerov obrokov. Zaradi tega tveganja za počitek, z uporabo Nedrag hrano, zmanjša na minimum.

Možnost №1:

  • Zajtrk: kaša, kuhana v vodi, pečena jabolka z medom in cimetom, in celo čaj ali kavo brez sladkorja;
  • predgriz: 250 ml jogurta brez dodatkov in 200 g ananasa;
  • Kosilo: del zelenjavna juha, goveje meso obara rezina rženega kruha in čaj;
  • malica: nekaj ovsena kaša piškotkov in čaj;
  • Večerja: del nizko vsebnostjo maščob skuto in pomaranče.

Možnost №2:

  • Zajtrk: umešana jajca, narejene z dvema jajca s paradižnikom in papriko, in celo čaj;
  • prigrizek: 1 žlica. jogurt in 50 g suhe marelice in arašide;
  • Primer pravilne prehrane za hujšanje za teden
  • Kosilo: piščančje juhe brez začimb z 100g file, in še en par ribjih pecivo in 150 g zelja solate;
  • malica: nekaj ovsena kaša piškotkov in čaj;
  • Večerja: Grški 150 g zelene solate, 100 g mesa, kuhana na žar in čaj z medom.

Možnost №3:

  • Zajtrk: del enolončnice sira in kave;
  • predgriz: jogurt dopolnjena s suho sadje;
  • Kosilo: kuhana cvetača in biftek;
  • prigrizek: 1 žlica. paradižnikov sok in kruh in sir;
  • Večerja: dušena riba z rjavim rižem in solato iz zelene zelenjave.

Video: TEDENSKI PLAN FOODBOOK, kupujejo izdelke, preprostih receptov Olga Drozdova

Video: Pravilna prehrana | Hrana za en teden |

Video: Kako sem shujšala ??? -5 kg ​​za en teden !!! Pravilna prehrana !!! Oglejte si vsa dekleta: 3

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný