LadyVu.com

Meni za hujšanje, ki ga dietetik

meni za hujšanje, ki ga dietetik

Dieta za dolgo časa in postali del našega vsakdanjega življenja, kot mnogi želijo, da bi našli harmonijo, zategnite pasove in na dieti, "sedi". Toda takoj, ko je datum zapadlosti (teden, štirinajst dni, mesec) konča, se znesek vrne v seznanjeni Okrogel.

Seveda, bi bila najbolj racionalna rešitev, strokovnjak za prehrano pomoč pri izgubi teže, vendar pa ne more dobiti veliko več. Kaj strokovnjaki za prehrano svetujejo, da izgubijo težo? Edini način, da meni klic pravilna prehrana, ki jih je treba upoštevati pri življenju, kar je izjema le občasno. Ta izguba teže bo omogočilo, da izgubijo težo, počasi, a zanesljivo, brez stresa, medtem ko preostali zdravi. Enostavno hujšanje, glede na prehrano, pa naj bi trajal več mesecev, in oseba, hkrati pa bi bilo treba v celoti napaja in ne strada.

Meni za hujšanje, ki ga dietetik

Nato bomo opisali kot zgled menija prehrano za pet dni, ki vam omogoča, da pravilno shujšati.

En dan:

  • ovseni kosmiči, svež sok ali čaj zjutraj;
  • Nekaj ​​pečenim krompirjem, ribami, z nizko vsebnostjo maščob pare, solate, zeleni čaj sredi dneva;
  • solata (zelenjavo, feta sir, zelena čebula perje), čaj, sadje en večer.

Dva dneva:

  • umešana jajca s paradižnikom, sveže jutro;
  • riž z zelenjavo, zeleni čaj, sadni solati za kosilo;
  • kuhano meso s solato, vodo ali čaj.



Tretji dan:

  • bun z otrobi in maslo solato s piščancem, kave ali čaja - je zajtrk;
  • nariban korenček in sesekljan ohrovt z oljčnim oljem, pečen krompir, svež - večerja;
  • večerja - ajdova kaša, sadje, čaj.hujšanje s prehrano

Četrti dan:

  • skuta s peteršiljem in solato, toast in čaj zjutraj;
  • Fižol z zelenjavo, kuhana govedina, solata, sveže sredi dneva;
  • večerja - solata s sadjem in oreščki, čaj.

Pet dan:

  • Zjutraj kosmiči, svež;
  • kuhana zelenjava, morski sadeži, zeleni čaj v popoldanskem času;
  • večerja - solata, sadje, vodo ali čaj.

To je vse, kar je uravnotežen meni, zamenjati izgubo telesne teže s prehrano in ne zahteva izpostavljenost železa lakote.

Video: Kako popestriti jedilnik za hujšanje. Dietetik Elena Chudinov

Video: Dva izmed najhujših napak pri hujšanju. Dietetik Elena Chudinov

Video: Kako izgubiti meni teže prehrano

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný