LadyVu.com

Pravilna prehrana - meni za teden za dekle

Pravilno meni hrana za en teden za dekleta

Program prehrane za hujšanje za teden bo vsaka oseba, ki uživajo prednosti zdravega načina življenja. Pravilno dviganje hrane za svoje menije, lahko ne le zdravijo telo, ampak tudi, da se znebite prekomerno telesno težo

.

Kako pravilno načrt obrokov za en teden?

Znanstveniki so dolgo opredelila glavna načela, ki bodo omogočali kdo iti na pravilno prehrano.




Osnove prehranskih programov za teden:

  1. To je potrebno, da se odreče ocvrte, sladko, prekajene, pecivo, itd To je visoko kalorično hrano in hranila v njem skoraj nič.
  2. Pomembno je, da pijete veliko vode, kot je to potrebno za presnovo. Dnevna norma mora biti vsaj 1,5 litra, pri katerem volumen obsega samo čisto vodo.
  3. Razpored pravilne prehrane za en teden mora vključevati pet obrokov. Tak sistem pomaga ohranjati presnovo in ne lačni.
  4. Porcije ne bi smela biti velika, da ne bi merjenje gramov, se lahko osredotočite na dlani, v kateri je del postavljen.
  5. Za zajtrk, morate jesti ogljikovih hidratov (žit, kruh), ki bo dala energijo za dan, in jih je mogoče dopolniti z majhno količino beljakovin (sir, skuto). na kosilo ogljikovi hidrati so dovoljene, vendar pa ne bi smelo biti veliko, vendar pa je glavni poudarek mora biti na zelenjave in beljakovin (ribe ali meso). Idealno za večerjo - beljakovin zastopa skuto, ki lahko dopolni, na primer, jagode.
  6. Kot je za prigrizke, vendar pa mora biti tudi koristna, zato od valjev je treba zavrniti. Med obroki, lahko jeste nesladkane sadje, oreščki, jogurt ali piti čaj.
  7. Pomembno in način kuhanja in ohraniti hranilne snovi, potrebne za izbiro pečenje, braising, kuhanje, in se lahko pari ali na žaru.

Primer ustreznega menija hranilne vrednosti v tednu za dekle:

Program prehrane za hujšanje za teden

Video: Zdrava prehrana, meni Ljudmila Nikitina

Video: Pravilna prehrana za hujšanje za ženske. Zdrava prehrana za meni hujšanje za en teden

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný