LadyVu.com

Ajda z zelenjavo za hujšanje

ajda z zelenjavo za hujšanje

Ob omembi ajde prehrane mnogi imajo število združenj:

  • učinkoviti;
  • lačen;
  • monotono;
  • svež;
  • ... in potem nič dobrega.

Vendar pa tudi samo za trenutek svojo domišljijo, boste našli na desetine načinov, da se razlikujejo te lačen, monotono dieto sistem. Združite najmanj ajde in zelenjava v prehrani, in boste dobili popolnoma drugačen vtis.

Večina izdelkov, ki jih lahko dodate prehrana ajda veliko kalorij ne bo povečala, vendar pa se bo bistveno povečalo možnosti za uspešno efektivno stopnjo hujšanje brez motenj.

Meni: ajde + zelenjava

Torej, ajda in zelenjava za hujšanje v kombinaciji z zelo prvi dan prehrane teden, in 04/03 - ko ste malo, dovolj ceniti okus kuhanega zelenjave brez soli utrpela.

Zelenjava - velik del vsake prehrane, ker ne bo bolje. Vendar pa temelji vašo telesno težo za njih, tudi ne more - ne jedo.

Ajda, kot vsa žita - hranljiva stvar, samo, da bi jedli. Toda kompleksnost žitnih prehrane je vedno, da zelo hitro začne vleči na vse, "v živo".

meni:

  • 1 dan, 2 - le s paro ajdovimi ure;
  • Dan 3 in 4 - pari ajdo in kuhana zelenjava;
  • Dan 5 in 6 - pari ajdo in surove zelenjave;
  • Dan 7 - pari ajda, zelenjava v kakršni koli obliki, in oljčno olje.

Edino pravilo - sprejme vse zelenjave, razen krompirja.

ajde in zelenjava prehrana

Poleg tega je meni kalorij ajde z zelenjavo, okrepljeno z našega drugega fermentiranega mleka - 1% kefir, liter v den.Takim, ste opremljeni z sitosti, vlaken, ogljikovi hidrati, vitamini in celo beljakovine z malo maščobe.

Z izbiro zelenjave lahko tudi pripišemo strokovno. Tako, na primer, bo lok najbolj koristen za tiste, ki trpijo zaradi hipertenzije, ateroskleroze in bolezni prebavil, zelje - za diabetike in vse tiste, ki želijo zmanjšati raven sladkorja v krvi, in brokoli je koristno za delovanje možganov, izboljšuje imunski sistem in ima protivnetno delovanje.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný