LadyVu.com

Meni za hujšanje

meni prehrana

Izčrpno opisana prehrana ni gladka in se ne prepriča, da je danes vse več žensk išče meni moči za hujšanje, ki je natančno opredeljen in izdelkov in količine. To je lažje, da ne bo neumne napake, tudi tiste, ki so šele pred kratkim prevzel vprašanja o zdravem prehranjevanju in še vedno ni v celoti razumeti mehanizem hujšanje.

Ali hujšanje meni trebuh je?

Mnogi ljudje verjamejo, da izgubijo težo lahko le na enem predmetnem področju. Dejstvo je, naše telo sama upravlja distribucijo in odstranitev telesne maščobe, ki temelji na genetski tip. Zato je z uporabo moči je nemogoče obnoviti le v prsih ali pa izgubiti težo v trebuhu.

Poveča učinek celotne prehrane za določene dele lahko telo, če uspešno vstopiti v sistem vaj za hujšanje. In v nasprotju s splošnim prepričanjem iz maščobe na trebuhu ne pomaga sklop vaj v tisku, in aerobno in kardio obremenitve. Z drugimi besedami, boste veliko bolj učinkovito izgubiti težo v želodcu, če boste uporabili to za pravilno prehrano in tek, ali, alternativno, 20 minut dnevno skakanje vrvi, ali tek po stopnicah, ali sobnem kolesu. To je taka obremenitev povzroči, da telo aktivno porabljati maščobnih blazinic, ki jih prevajanje v energijo.

zdrava prehrana meni za hujšanje

Razume se, da je zdrava prehrana - ne samo harmonično kombinacijo izdelkov, ampak tudi za zavrnitev tistih, ki ne nosijo nobene dobre telo. To je, da se znebite prekomerne gostote kalorij, težkih elementov v prehrani zagotavlja glavno spodbudo za hujšanje.

Seznam prepovedanih živil za pravilno meni prehrane zajema naslednje izdelke:

  • maščobne meso, perutnina, ribe;
  • vse ocvrta živila ali tiste, v katerih je veliko olja;
  • svinjina, slanine;
  • konzervirano meso, ribe;
  • Visoko mlečni izdelki, vključno z maslom in sirov;
  • moka izdelki, vključno z belega kruha, testenin, cmoki;
  • pečenje vseh vrst;
  • koli hitro hrano;
  • soda, pakirana sokovi;
  • slaščice, sladkarije, čokolada, sladkor.

Ne skrbi, tudi brez da vaša prehrana ne postane slaba ali dolgočasna - bo zdrava in koristna samo. Navići sami narediti brez škodljivih izdelkov, ki jih lahko enostavno naučiti, kako pravilno jesti, ki ne bo le ponovno težo, ampak tudi, da ostane. Pustite, da se za hrano in ta seznam se lahko v zdravem 1-2-krat na mesec.

Dnevni meni prehrana




Tukaj je nekaj uporabnih možnosti menija, katerih uporaba vodi v postopno izginjanje maščobe in obnovo naravne okus in normalno presnovo.

možnost 1

  1. Zajtrk: ovseni kosmiči z rozinami, čaj.
  2. Kosilo: lahka juha, zelenjavna solata, kompot.
  3. Popoldanska malica: jabolko.
  4. Večerja: skuta z oranžno.

možnost 2

  1. Zajtrk: nekaj kuhanih jajc in zeljem.
  2. Kosilo: kokošja juha, kumare solata, kompot.
  3. Malica: oranžna.
  4. Večerja: pusto ribe z zelenjavo.

možnost 3

  1. Zajtrk: umešana jajca, paradižnikova solata in čaj.
  2. Kosilo: juha, Solata od zelja, sadni kompot.
  3. Meni hrana za hujšanje
  4. Snack: kozarec kefirja.
  5. Večerja: kuhana piščančja prsa z ajdo.

možnost 4

  1. Zajtrk: sadna solata in čaj.
  2. Kosilo: zelenjavna juha, solata z mesom, in čaj.
  3. Malica: pol paket z nizko vsebnostjo maščob skuto.
  4. Večerja: govedina obara z zeljem.

Izbira meni prehrane, da ne tvegajo škodo za telo. Jejte dobro, boste ponastavili v rednih presledkih po 0,5 - 1 kg na teden, in postali bolj zdravi, vitkejši in bolj lepo vsak dan!

Video: Kako izgubiti težo brez škode za zdravje? Meni za dan [Laboratorijska vaja]

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný