LadyVu.com

Opozorilo! Čokoladna dieta!

Ta dieta je v kombinaciji s sodobno tempu življenja

Ta prehrana je primerna za veliko deklet in sovpada s sodobno tempo življenja, hkrati pa je zelo specifičen.

Trajanje prehrane - na teden (rezultat se boste počutili po nekaj dni - v tem času boste izgubili do štirih kilogramov). Boste morali upoštevati, koliko telo izgubi tekočine, ko ste opustili sol.

Dieta čokolada: Rezultati

Na koncu diete boste izgubili 6 do 7 kilogramov. Za cel dan med dieto čokolade za hujšanje morate jesti le sto gramov čokolade. V idealnem primeru - nič več. Seveda, lahko jeste vso čokolado stogrammovuyu je v času, vendar bi bilo bolje jesti razkorak prejemanje 3 ali večkrat.

Ločeno želijo govoriti o belo čokolado. Skoraj ni kakavovo maslo, tako v klasični obliki čokolade prehrane ni mogoče storiti. Zato je bolje, da ne uporabljajo čokolado, ki je pripravljena na sladilo.

Čokolada prehrana za hujšanje imenovan tudi dieto za kavo, čokolado, ker je čokolada potrebno vsakič sperite s skodelico kave brez sladkorja (lahko razredčimo aparat za eno odstotno mleko). Ponavadi, kava je prisotna v vseh učinkovito dieto (poseben primer - japonsko), kot tudi, kako uporabljati kave lahko pospeši našo presnovo za štiri odstotke, kar bo pomagalo, da bi vrgel dodatno težo hitreje (vendar ni vredno kave, da kolikor je mogoče vpliva na počutje).

Mimogrede, je pokazala dobre rezultate in prehrane vode.

Kaj lahko dobite od jesti čokolado?

Kaj lahko dobite od jesti čokolado?

Kaj lahko dobite od jesti čokolado?

Mlečna čokolada je normalno - to je najbolj visoko kalorično izdelek, njegova kalorična vsebnost je 545 do le sto gramov. Toda čista čokolada brez vseh mogočih dodatkov, ni veliko lažje - njegova kalorična vsebina je 540. Seveda je zaradi tega, bi morala čokolada prehrana za temne čokolade je treba storiti, vendar je razlika v kalorij, ki jih bo komaj opazna. Kar čokolado, ki ima dodatkov (matice, rozin, itd), povprečje njene kalorične vsebnosti malo več.

Proti vrst ogljikovih hidratov, maščob, beljakovin čokolade niso dosti drugačni. Na primer, da je 55% -36-7 (za mešano hrano so številke 60-20-20) za mlečne čokolade. Glede na te številke, lahko sklepamo, da vaše telo ne bodo hranili na običajnem režimu. Ampak, če pogledaš na drugi strani vsak prehrana omejuje vaše prehrane v kalorij.

Dieta čokolada: meja

In pozabi alkohola!

In pozabi alkohola!

S to dieto bi morali popolnoma odstraniti iz svojega menija soli in sladkorja. Zato je bolje, da pozabite na dieto vse sokove, pijače in gazirane vode z (ker jih lahko dodate v apetita). Prav tako morate odstraniti vso sadje in zelenjavo. In pozabi alkohola!

Ko boste pili kavo ali jedli čokolado, pitje tekočine (zeleni čaj, voda), ne more prej kot tri ure. Moral bi piti eno in pol litra tekočine ali več na dan kot popolnoma odpravlja sol.

Dieta ne bo prej ponovi od enega meseca, saj je to hud udarec za telo.

Čokoladna dieta dovoljuje

Lahko piti (polje prevalili 3:00 Po prejemu čokolado) vode, kot tudi črni in zeleni čaj v kateri koli količini.

Lahko jeste kadarkoli - če želite, in bo bolj priročno.

Dieta čokolada: Meni

Vaš zajtrk mora obsegati nesladkanega kave in trideset gramov navadne čokolade. Na večerji, si privoščite skodelico kave in trideset gramov temne čokolade.

Večerja sovpada večerjo. Ne pozabite na veliko vode, vendar po 3 urah po zaužitju čokolade.

Meni je treba ponoviti ves teden. Seveda pa ne pozabite na telesno vadbo in uporabo velikih količin vode.

Če čokolada ni po vašem okusu, obstajajo tudi drugi izdelki za hujšanje!

Prednosti te diete

Prednosti te diete

Prednosti te diete

Glavna prednost, seveda, je, da zelo hitro priti do želenega rezultata. Poleg tega ta dieta lahko uporabljate, in v primerih, ko čakajo na potovanju v tujini, ki potujejo ali križarjenje.

Še en določen plus v tej dieti za sladkosnede obstaja - lahko praznik na čokolade za en teden.




Čokolada stimulira možgane zelo dobro - vsi vedo, da je še posebej nepogrešljiv med sejo. Nemogoče je, da precenjujejo plus - vaša mentalna aktivnost ne trpijo, medtem ko boste izgubili težo.

Prav tako je prednost čokolade lahko pripišemo sposobnost za dvig imunskega sistema in boja proti slabokrvnosti. Samo v čokoladi vsebuje antioksidante, ki preprečujejo prezgodnje staranje.

Slabosti te diete

Slabosti te diete

Slabosti te diete

Čeprav to dieto, in obstaja veliko prednosti in slabosti, ampak tam. Ena od slabosti je veliko število kontraindikacij. Zato se pred začetkom se morate posvetovati z izkušenim dietetik.

Druga pomanjkljivost - to ni možnost za normalizacijo prehrane, prehrano in presnovo. Medtem ko Enako lahko rečemo mnogih drugih diet.

Naslednja negativen - to je pot iz problematične prehrane čokolade. Jedli smo niste preklopili na pravilno prehrano, lahko do konca povrnitev. Za sedem dni, se bo telo uporablja za varčevanje kalorij na najvišji ravni, in moč po dieti čokolade na isti način kot pred njim, tam in se nato vrne na prvotno težo. In včasih več.

Druga šibka točka te prehrane - to je neravnovesje v zvezi z vitamini in minerali, tako da bo več kot sprejemanju kompleksnih vitaminov.

kontraindikacije

Če ste čakali za otroka, ne pozabite, da ni vsak Prehrana za nosečnice To bo koristno. Bodite prepričani, da se posvetuje s svojim zdravnikom!

Seveda je ta dieta kontraindicirana pri diabetikih s pridobljene in prirojene bolezni. Druga pomembna contra - alergijsko reakcijo na čokolado.

Prav tako je prehrana kontraindiciran pri tistih, ki imajo bolezni žolčnih kamnov ali bolezen jeter.

Ne morete uporabljati to dieto in pri povišanem tlaku. Odločilni faktor v tem primeru ni čokolada in kava spremljevalec.

Dieta čokolada: pregledi

Internet je poln pozitivne in ne-tako ocene o čokoladno "okusne" prehrane - to so le nekatere izmed njih:

"Na dieti ne sedijo teden, dva, ker je to pogosto razočarani in jesti tisto, kar se ne ... Ampak vseeno, je izgubila pet kilogramov. Svetujem !!! "

Anyutik

"Dragi dekleta, ne sedi na tej dieti !!! Včeraj sem denechek potrudil, ampak je bil tako slab, samo grozno, kaj to !!! Ne morem spati, za nekaj ur, kislost močno povečala, želodec renčati in je zvit njegov želodec pravico !!! Danes je že bolan na misel, da bi jedli majhen košček čokolade. Bolje je, da ima normalno, ampak malo - to je veliko bolj učinkovito !! "

Xenia

"Jaz sem na tej dieti se počutil v redu, kljub temu, da je delala in študirala. Čokolada splošno pojedli dvakrat manjša od navedene. In tudi jaz želim, da bi jedli, ko se zbujam zjutraj. Za to dieto, mislim, da boste morali iti pripravljen. - postopoma zmanjšati meni tuljenje, nato pa pojdite na dieti "

Isabella

"Nič se ni zgodilo z mano - pridi kritični dnevi in ​​ni mogel storiti ničesar, in je bil sestavljen na hrano ... Mislim, da je v tistih dneh smo vsi odpuščanje ... Ampak zdaj sedli še enkrat, ker mi je všeč ta čokolada prehrana je zelo všeč, ker ljubim čokolado ! "

Lana

"Pred nekaj leti se je tako divji tempo, in ni bilo časa, da bi jedli. Tako, da se napaja - čokolada in kava. Ni posebej za hujšanje, samo, da bi jedli nekoč imel. In tako sem postala tanka - približno 7 kilogramov padla! Toda zdaj, še posebej, pojdite na dieti, ne deluje. - ves čas in drobovja kaj jesti in jesti "

Kirill

Video: Shoko Day Diet 4 | Čokoladna dieta - 100 gramov čokolade na dan, moji občutki

Video: plača v ZDA CONS AMERIKE, opozoriti nase GUY prehrana

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný