LadyVu.com

Brusnični džem - recept

brusnični džem recept

Brusnice je ne le veliko uporabnih lastnosti, ampak ima tudi odličen okus. To jagodičja je bogata z vitaminom C, B, PP in mnogi drugi. Vsebuje veliko število elementov v sledovih, vključno magnezija, kalcija, bora, joda. Poleg tega, da je iz nje sok, sladice in dodal, da pecivo, lahko brusnični kuhana neverjetno marmelado. In kako to storiti, bomo pogledali, da vam v tem članku.

Marmelada iz brusnic jabolko

sestavine:

  • Jabolka - 1 kg;
  • brusnice - 1 žlica;.
  • Vrele vode - 1.;.
  • orehi - 1 žlica.

Za sirup:

  • sladkor - 2,5 kg;
  • Voda - 0,5 proti.

priprava

Sedaj vam bomo pokazali, kako narediti marmelado iz brusnic. Jabolka skrbno moj, olupljen in semena, nato jih narežemo na majhne koščke. Moj brusnice, obsushivayut in ponovitev. Nato damo v lonec in jagode pour vrele vode. Zaprite pokrov in kuhamo, dokler, dokler se ne zmehča, nato pa jih temeljito zmeljemo skozi sito. V emajla ponvi pour sladkorja, pour pol skodelice vode in kuhamo sirup. Nato mu brusnice, orehi in jabolka Pour. Zavre marmelado za eno uro na majhnem ognju. Namesto sladkornega sirupa, lahko uporabite medu. Pour končal marmelado brusnice o bankah in zvijemo za zimo.

Marmelada iz brusnic in brusnice

sestavine:

  • brusnica - 1 kg;
  • brusnice -500 g;
  • rdeča jabolka - 300 g
  • Za sirup:
  • sladkor - 1,5 kg;
  • vode - 2 žlici.

priprava

Najprej kuhamo sladko sirup. Da bi to naredili, smo nalijemo vodo v ponev vlijemo sladkor in kuhamo na šibkem ognju, dokler debela. Brusnice in lingonberries moja, obsushivayut in prsti, pri čemer svoje repe. Blanshiruem jagode na 5 minut, nato pa smo jih premakne v vročo sirup in kuhamo, mešamo na srednjem ognju. Jabolka so moje, čisto iz kože, odstranite semena in narežemo na majhne koščke. Blanshiruem svojih 10 minut. Na samem koncu, ko je marmelada pripravljena, se je razširil v jabolka in dobro premešajte z leseno žlico. Na zahtevo, lahko dodamo limonino lupino, cimet ali vanilija. pour marmelada z jabolki in brusnice na pasterizirano in banke blizu.




Marmelada iz brusnic z oranžno

sestavine:

  • brusnica - 1 kg;
  • sladkor - 1 kg;
  • Pomaranče - 1 kg.

priprava

Brusnice previdno speremo in temeljito rešiti. Moje pomaranče, narežemo na koščke in brez obračuna lupine, mleto skupaj z brusnicami. Dodamo sladkor, dobro premešamo. Mi pustimo na dan, občasno premešamo. Po tem smo se širijo marmelada z pomaranče in brusnice v čiste kozarce, pokrove zvijemo in jih damo v hladilnik.

Marmelada iz brusnic "usmerjenost srečanje"

sestavine:

  • brusnica - 1 kg;
  • voda - 600 ml;
  • sladkor - 1,5 kg.

priprava

Brusnice so urejeno, odstranimo liste in vejice. Jagode speremo in rahlo obsushivayut. Nato pripravimo sirup: nalijte vodo v ponvi in ​​zažgali. Mi pour sladkorja in jo raztopimo, bi vse, da zavre. V drugi lonec kuhanjem v vodi in vrgel jagode, jih kuhamo 5 minut, nato premik sirup v ponvi. Nato pokrijemo s skledo s Gaza in pustimo na hladnem za 12 ur. Po marmelada izpostavljenost spet dal tiho ogenj, zavremo in kuhamo, odstranjevanje pene 5 minut. Ready-made marmelada razlitje vroče s brusnice marmelado in brusniceBanke zvijemo pokrove, jih obrnemo na glavo, obloge odejo, ohladimo in odstranimo za shranjevanje.

Marmelada iz brusnic v multivarka

sestavine:

  • brusnica - 500 g;
  • sladkor - 500 g

priprava

Brusnice so dobro pranje v skledo in širjenje Multivarki. Vlije sladkor na vrhu programa jagode in set "kaljenje" in čas - 1 ura. V sredini kuhanja, dobro premešamo in kuhamo marmelado naprej.

Video: Cook marmelado brusnice v naravi

Video: Jam iz Physalis retsept.Kak kuhanje marmelade Physalis

Video: Rezultat mojega brusnično marmelado.

Video: Brusnice s sladkorjem

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný