LadyVu.com

Pravilna prehrana meni za hujšanje

pravilna prehrana meni za hujšanje

Hujšanje depozit - ni lakote. Točno tako. Telo nam ne dajejo veliko časa, da bi dobili lačen in še lok, da dejstvo, da je dieta - je zlo. Po tem, da je čas, da začnete jesti, oziroma pitanje, dobro, še bolj zaostreni težave prekomerno telesno težo.

Izgubijo težo lahko jeste normalno vsak dan, brez različnih skrajnosti, s katerimi so prehrana, oziroma tisto, kar večina ljudi mislil s tem izrazom. Hujšanje šele morali izbrati pravo meni, dnevni prehrani, ki temelji na ravnovesju uporabnih izdelkov.

Prvo pravilo sestavljanju jedilnikov za hujšanje in vsakdanje hrane - da izgubijo težo, ki jih je treba manj porabijo, kot je porabi telo.

Drugo pravilo zdrave prehrane meniju za hujšanje - ne pogledaš na kalorije in hranilne vrednosti. To pomeni, da ni tisti, ki ima več kot kalorij - za "športni" bar ali delov rib, in koliko je uporabnih beljakovin, ogljikovih hidratov in maščob. To je opazovanje to pravilo, se jih znebite neprestano mučile hujšanje, občutek lakote.

proteini

Priprava uravnotežen meni dieto za hujšanje, bomo začeli z beljakovinami. Prvič, mora vsak glavni obrok vsebuje nekaj beljakovin, vendar če ste aktivni v športu, čeprav bi morali prigrizki protein.

Dobre beljakovine:

  • pusto meso;
  • piščanec, puran;
  • zajec;
  • jajca;
  • mlečni izdelki z nizko vsebnostjo maščob;
  • siri z vsebnostjo maščobe 25%.

Servirni beljakovin na vašem krožniku (meso ali ribe), mora biti sorazmerna z dlanjo "brez prstov."

ogljikovi hidrati

Večina žensk preprosto ne more shujšati, ker ne vedo, kako izbrati prave ogljikove hidrate. V "slow" ogljikovi hidrati, nasičenih z nami že dolgo časa, hkrati pa ne povečuje raven sladkorja v krvi in ​​spodbuja nadaljevanje obroka. ogljikovi hidrati Ti morajo biti prisotni v našem meniju na zajtrk in kosilo, tako da zvečer nismo lačni živali.

Dobre ogljikovih hidratov:

  • ajda, oves, ne poliran riž, proso;
  • Izdelki iz pšenične moke;
  • polnozrnate kruh, ržena moka;
  • rž in ajdov kruh brez kvasa in sladkorja;
  • pita;
  • pečen krompir.

maščobe




Z maščob v naši prehrani je vse, nikoli ni bilo lažje - vaša stopnja 2 žlici koli (prednostno dobro!) ali rastlinska olja 30 g matice.

Dobre maščobe:

  • olivno olje, laneno olje;
  • olje pšeničnih kalčkov, grozdnih semen;
  • mandlji, indijski oreščki, lešniki, orehi, lešniki.

celuloza

Vlaknine, ali vlaken - je tisto, kar naredi naše črevesje funkcijo. Lahko naredite poskus in se odreči maščobe za nekaj dni - zaprtje, ki ste ga navedli.

Zato v prehranskih vlaknin ne shrani. Na dan morate pojesti 400 gramov zelenjave in 300 gramov sadja. O sladko "slab" sadje (banane, fige, grozdje), pravijo, da bi morali jesti "posamično" in ne po teži, in do 14-00.

zavrne

Ja, pred tem pa tudi prišel, ker tega oddelka - najbolj neprijeten za naše oči.

Če želite shujšati brez diete, le udobna, ampak zdravo prehranjevanje, morate pozabiti o obstoju naslednjih izdelkov:

  • polizdelki, dimljen;
  • pite, Pasties, belyashi;
  • sladkost dolgotrajno skladiščenje, kot tudi pečene izdelke z maščobnimi krem;
  • oreški, čips, pokovka;
  • pripravljene jedi - ne samo hitro hrano, vendar topne pire krompir, testenine in juhe iz briketov.

seštejemo

Tako je približno hujšanje meni hrana, bi morale biti, kot sledi:

prehrana za meni hujšanje
  • Zajtrk - Ajdova kaša, kava z mlekom, 1 sadja;
  • predgriz - 2 sadje, jogurt 1 skodelico;
  • večerja - pečen krompir, ribe, zelenjave solata z 1 žlica rastlinsko olje;
  • prigrizek - nariban korenje z oljk;
  • večerja - piščančje prsi, brokoli, 1 žlica. pomarančni sok.

Seveda, to meni ni zelo prijeten na oko. Vendar pa lahko izboljša stanje - enkrat na teden, dovolite si, da je nekaj res všeč, je seveda ni v našem meniju.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný