LadyVu.com

To vegani jesti?

da jedo vegani

Ljudje navajeni v meni standardno "človeški", ki navaja, kaj vegani ne jesti, ne more razumeti, kaj naj jedo. Danes bomo poskušali odgovoriti na vprašanje, kaj vegani jesti, in povedal, kako so "zaračunajo" pred in po treningu.

hrana

Vegani jedo vse vrste žit, fižol, fižol, zelenjava, zelišča in sadje, ki v resnici je osnova težo jedi, in lahko v celoti nadomestiti mleko in vitamine manjkajoči mesa. Vas zanima, kaj lahko jeste veganstvo - je veliko lažje reči, da je to nemogoče, saj je dovoljeno seznam je poln. Vegani ne jedo, ne samo meso, mlečne izdelke, jajca, ribe, med, temveč tudi hrano, pri izdelavi katerih so bili uporabljeni izdelki živalskega izvora. Na primer: marshmallows, želatinastih sladkarijami, rafiniranega sladkorja (se beljeno uporabo kost), pivo (jo filtriramo skozi morskih živali, ribe mehurjev in želatina) omake, ki vsebujejo lecitin.

recepti




V mojem življenju, vegani poskusite zamenjati mesnih izdelkov obrata ne le zaradi fizioloških potreb, ampak tudi veganske kolegi, ki so ne le enaka, ampak boljše okusa "predhodnikov". Med recepti za vegane mogoče najtirecepti za vegane metode kuhanje veganske sladoled, sir, majonezo in celo hrenovke!

šport

Pred usposabljanje vegani uporabljajo "instant gorivo", in to - vse vrste sadja najkasneje eno uro pred vadbo. Poleg tega obstajajo specializirane športna prehrana za vegane, na primer - Vega Sport Pre Workout Energizer. Energična sestavljen iz zelenega čaja, yerba mate, ginseng, ingver, kurkuma, kokosovo olje in druge. Obstaja tudi "beljakovina" možnost za vegane: Vega Whole Food Optimizer zdravje. Sestavljen je iz očiščenega rastlinskih beljakovin, in lahko služi kot popoln nadomestek obroka.

Video: Kaj vegani jesti - nakup hrane za teden

Video: da jedo veganstvo? / Kaj sem jedel na dan + recept

Video: Kaj vegani jesti Poleg Solata? # 3 // zajtrk + kosilo + večerja

Video: Kaj vegani jesti in obrabo

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný