LadyVu.com

Diet Dikulja - po dnevnem meniju

Dikulja prehrana meni za hujšanje

Dikulja proteinska dieta za izgubo telesne teže je načrt obrok za športnike, ki pomaga zmanjšati količino telesne maščobe pri gradnji mišične mase. Zaradi tega je proces zamenjave maščobe mase na mišice in spremeniti kakovost telesa, kljub temu, da se teža lahko spremeni ni nujna. Aktivna vadba 3-4 krat na teden - obvezen sestavni del prehrane.

Beljakovine prehrana Dikulja

Plus veliko prehrane: vam omogoča, da gorijo maščobe, izgradnjo mišične mase, vključuje samo preprosto in cenovno hrana, To ne vključuje zapletene recepte, in kar je najpomembnejše - ne skupaj z občutkom lakote.

V tej dieti je kontraindiciran pri tistih, ki niso vključeni v športu, ki trpijo za težave z ledvicami, ali prebavila, kot tudi tiste, ki imajo povečano strjevanje krvi.

Glavna značilnost hrane je, da pred in po treningu športnik mora piti poseben koktajl vključeni v meniju Dikulja prehrana: dve pakete nemastnim skuto, kozarec 10% smetane, 2 surova jajca, 2 žlici marmelade in medu. Cocktail lahko mešani mešalnik - in to je pripravljena!

Ob dnevih, ko ni trening, ta koktajl nadomešča zajtrk in večerjo.

Dikulja prehrana meni za hujšanje podnevi

Razmislite grobo meni v prvih dveh tednih, ki odražajo osnovne principe tej dieti - obupal vse sladkarije, sladkor, kruh, alkohol, in hitro žita.




1 dan (brez usposabljanja)

  1. Zajtrk: protein shake Dikulja.
  2. Kosilo: fermentirane pečen s sesekljanim maticami.
  3. Kosilo: para govedina obložen z Pijani zelje.
  4. Malica: nesladkani jogurt.
  5. Večerja: koktajl Dikulja.

2. dan (z vadbo)

  1. Zajtrk: 2-3 kuhana jajca, nekaj paradižnika, jogurt.
  2. Kosilo: varenets - 1 skodelico.
  3. Kosilo: kuhana piščančja prsa s prilogo zelja.
  4. Pred trening: cocktail Dikulja.
  5. Po usposabljanju: pretresite Dikulja.

Dan 3, 5, 7 - Meni v 1 dnevu. 4.6 Day - meni v 2. dan.

Po prvem tednu, koDiet Dikulja v dan meniju telo je preobremenjen beljakovine, je pomembno, da dodamo malo prehranskih ogljikovih hidratov. Meni Vzorec za drugi teden prehrani Dikulja:

  1. Zajtrk: nekaj kuhanih jajc, zelje solata, kozarec mleka.
  2. Drugič zajtrk: jabolko ali kozarec jabolčnega soka.
  3. Kosilo: piščančje juhe z dodatkom dojk, solatne kumare.
  4. Sredi dopoldneva prigrizek: del jogurt z jagodami (ali dni koktajl Dikulja usposabljanja).
  5. Večerja: ribe, pari, s prilogo iz stročjega fižola (ali dni koktajl Dikulja usposabljanja).

Meni, ki ga dnevno Dikulja prehrane se lahko nadomesti s seboj beljakovinski izdelkiNa primer, piščančje ribe, purana ali govedino.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný