LadyVu.com

Kako nastaviti svoje telo proti njemu?

Kako ustanoviti telo proti sebi

Obstaja veliko nasvetov o tem, kako izgubiti težo, se spraviti v red, in podobno. To je ne samo malo, zakaj ni nasveti o tem, kako razvajati telo in pridobivanje maščobe? Odločili smo se, da zapolni to vrzel in uvesti škodljive nasvete o tem, kako prilagoditi svoje telo proti sebi.

Približna dnevna rutina

Tukaj je primer en dan življenja, po katerem se bo vaše telo bilo v šoku, kot če bi za tak načrt, da še naprej živeti v prihodnosti, nato pa čez nekaj časa si samo ne vem, njihov odsev v ogledalu, pa tudi, morda, začel se ga bali.

  1. "Ljubi me, kdo sem jaz" - moto vsako dekle, in hkrati glavni poudarek na besedno zvezo - to je. Tako boste vaše telo signal, ki ga je čakala večjih sprememb (vendar ne na dober način).
  2. Kako lepo, da vpijejo posteljo, in nekdo vstane zjutraj delati vaje, nekateri čudni ljudje, ki ne razumejo, kaj je življenje užitek. Kot rezultat, ste zaspali in v času zajtrka tam, tako da je edina stvar levo - jesti sendvič na poti in pijačo močno priljubljeno kava s sladkorjem.
  3. Na delovnem mestu, sedite za mizo, ne da spati nekaj žvečiti, pitje sladkih soda. In dan je količina tekočine pijete, kako svetovati prehrano 1,5 - 2,5 litra (karkoli, da nutricionisti govoriti o negazirane vode).
  4. Izčrpanost odmor se lahko odpravite na več načinov:
    • pojdite do najbližje hitro prehrano in kosilo tam, in v taki količini, da nadomestilo za zamujeno zajtrk;
    • nalog za dostavo hrane, dovolj dobro za vse, je verjetno, da bo velik in zadovoljujoče pico ali celo dva.
  5. Going to delo bo zagotovo morali iti v slaščičarni in kupiti sami nekaj slastnih slaščic s smetano. Kot rezultat, ko pride domov, se počutiš tako utrujen, da kuhamo nekaj preprosto ne more in želje. Naglici pripraviti polizdelkov in postavi pred televizijo, da bi jedli, ker v nobenem primeru ne smete zamuditi svoje najljubše TV serije.
  6. In tako vsak dan. Vikend praktično ne razlikuje od vsakdanjega življenja, le da je še bolj neaktivnosti in kalorij, manj gibanja ter si dovolite, da nekaj od alkoholnih pijač, po vsem vikend!

Kakšen je rezultat?

Na ta način, življenje vam prinese svoje telo v mirovanju, ga ne bo ustanovljena, da dela za dobro, in proces samouničenja začne. Kot rezultat - dodatna teža, celulitis, nezdravo in neprivlačno videz kot obraz bo akne, lasje postanejo krhki, nohti začeli stratifikacija. Torej, kaj v resnici je načelo "Ljubi me, kdo sem jaz," vendar ga ni mogoče spreminjati načela.




Kaj storiti?

Kot lahko vidite, lahko pričakujete najbolj obžalovanja vredne posledice, če sledimo tej slab nasvet, zato seveda, da je bolje, da ne nasprotno.

Zdaj previti čas nazaj in pogledali, kako v resnici je treba videti kot pravi dan.

  1. Zjutraj je bolje, da se zbudiš pol ure prej narediti vaje, ki bodo pomagale, da bi dobili dvig energije za cel dan. Še en plus je, da lahko imate zajtrk, na primer, je lahko ovseni kosmiči, sadje in jogurt. Prav tako boste imeli dovolj časa za kuhanje večerje, da ga vzamete s seboj.
  2. Na delovnem mestu, poskusite nadzorovati, kaj piti in jesti, bolje dati prednost negazirane mineralne vode. Opoldne je nepotrebno, da delujejo v hitro hrano, ker si kuhano večerjo in so ga odpeljali iz hiše.prilagoditi svoje telo proti sebi Najbolje je, če je kos kuhane piščančje prsi, zelenjave solata ali paro zelenjavo, in za sladico nekaj najljubših sadežev.
  3. Prihajam domov kuhati okusno in zdravo večerjo, kot so ribe, solata, ajdovo kašo, skuto, sokom in sadje.
  4. Ne pozabite, da se čas za obisk telovadnice, bo redna vadba izboljša vaše stanje, tako zunanje in notranje.

V vseh teh prizadevanjih bo telo hvala in mu izraziti popolno zdravstveno stanje, zdravje in omamljanje videz. Zdaj moramo izbrati, kaj je to želite in začeti slediti izbrani življenjski načrt.

Video: Kako lahko ljubiš sebe. Priporočila Louise Hay

Video: Kako premagati strah pred bojem

Video: Ljubite svoje telo - težo, shujšati, izgubijo težo # # bredyeyts pavelpozdnyakov

Video: Kako se pripravite za uspeh in srečo?

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný