LadyVu.com

CrossFit programa

CrossFit programa

CrossFit - je trening z lastno težo. CrossFit program je zelo priljubljen med usposobljenih ljudi, ki bodisi želijo diverzifikacijo usposabljanje v dvorani, ali ne bi mogli priti v telovadnici, študija doma.




Izvedli bomo program doma CrossFit: Tri kroge 8 vaj, počitka med vajami od 1 do 3 minute. Vse je odvisno od zdravstvenega stanja in telesne pripravljenosti nameščen program, CrossFit vaj.

vaje

  1. "Burpee" - začenši s postaje sedel tukaj gre za ustavitev leži, tukaj - stop sedel, potisnil roke od tal, in skoči iz top z bombažem. Opravite 10-krat. Zdaj ostalo - bodite pozorni na čas od minut do tri.
  2. Zračni sedi - telesna teža na petah, kolena bokov nazaj, upogibanje kolka, kolena bend in flex v pasu, in roke se potegne naprej. Medenica je znižala pod raven kolena naraščati v izdih SP. Mi 30-krat.
  3. Lunges nazaj in stran - na Udarci nazaj, sprednje koleno pod pravim kotom, povzpnemo, enake lunges noge na stran. Mi vstajamo in nadomestni Lunges nazaj in proč, najprej z desno nogo 20-krat, nato levo. Koleno - pod pravim kotom, se medenica potegnil nazaj, želodec, v razširil roke, telesno težo na petah.
  4. Ups s koleni - roke na pasu, zaradi česar je položaj kleče. Dvignite desno nogo, drugi krak napenja in se vzravna. Potem gremo nazaj na kolena, najprej levo, nato desno. Opravite 20-krat na nogi.
  5. Izrinili položaja poudarek leži - opraviti 20-krat. Izdihom v porastu, se uležejo na tla v celoti.
  6. Sita ali dvigne telo - opravlja v ležečem položaju. Kolena upognjena, roke dvigne, nato izdihom rast in se dotika dlani stopala. Mi 30-krat.
  7. Sveča - spet legel na tla, dvignite noge navpično, dal roke pod zadnjico, ramena in glava odlepi. Na izdihom nežno odtrgajte umivalnik s tal, in potegnite prste proti stropu. Mi 30-krat.
  8. letev - vaje za vse mišične skupine. Postanite poudarek leži na podlakti, medenica popraviti, zategnite želodec, naravnost nazaj, počiva na tleh nogavice. Zavzemamo se za 30 sekund.

Video: Rokoborba CrossFit - program za razvoj vzdržljivosti in moči

Video: Program CrossFit vadbe

Video: CrossFit - Stopnja 1 Lunchbreak vaja z Jason Khalipa in Austin Stack

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný