LadyVu.com

Pita s špinačo

špinača pita

Pita s špinačo lahko pripravimo v vsakem letnem času, uporabljajo kot osnovno sestavino tako sveže in zamrznjene repe. Špinača pita testo lahko kupite ready-made v trgovini, in kot dodatek za dodajanje polnila sir ali meso.

• parmezana - 1/4 st;.
  • mletega muškatnega oreščka - 1/3 čajne žličke ;.
  • sol in poper - po okusu;
  • Jajca - 2 kosa;.
  • zamrznjena špinača - 450 g;
  • puff pastry - 1 paket.

priprava

Pečica se segreje do 190 stopinj. Čebula, zmeljemo in zmešamo s česnom. Fry čebula zmes v olivnem olju, dokler transparentno. Medtem v skledo mix skuta sir, jajca, sol, poper in muškatni. Je nanj in ocvrte čebule dodana.

Od odtajati špinačo iztisnite odvečno vlago. dodajanje špinača s skuto in dobro premešamo znova.

Razvaljamo testo na površini podpylennoy moke v kvadratu s stranico 30 cm. Uvrsti testo v namaščen obliki, s premerom 22 cm. Na osnovi testa, čaka nadeva in pokrijemo odvečno testo z vrha. Pečemo plast torto s špinače 45 minut in pustimo, da se ohladi, preden služijo na 5-7 minut.

Grški pita s špinačo in sirom

sestavine:

• olivno olje - 3 žlice. žlice + 1/4 proti.

priprava

Segreti pečici na 180 stopinj. Olje maže s premerom 22 cm.

V ponvi ogrejemo oljčno olje in prepražimo s čebulo in česnom. Ko čebula je prosojen, mu dodamo sesekljano zeleno čebulo in špinačo. 2 minuti kasneje, špinača poravna in velika količina vode - je treba premagati.

Čeprav špinača ohladi, se bomo funt skuto v skledo z naribanim sirom in feta. Dodajte jajce in sir mešanica mlet črni poper.

Vsak od phyllo testenih listov razširila v pripravljen pekač in premaz z olivnim oljem. Na vrhu osnov testa in distribucijo polnjenje sir dal špinačo. Testna presežek pokrov z vrhom pito.

Postavite posodo v pečico. Po 30-40 minutah, ko je testo zlato, torta je pripravljena.

Kuhati pito s špinačo in multivarka lahko za ta namen, vključujejo način "peko" za 40 minut, nato obrnemo torto na drugi strani in Brown dodatnih 20 minut.

priprava

Čebula ocvrta s piščancem, dokler kuhani. Dodajte moko na pekač in prelijemo z juho. Kuhajte do takrat, dokler se posoda ne oblikujejo gosto kremno omako. Dodaj omako odtajati in stisnjenim špinačo, limonino lupino, sir in sesekljan peteršilj. Damo nadev, da se ohladi.

Medtem, na podpylennoy moke površini razvaljamo vlečeno testo. Kot rezultat, bi morali dobiti 2 nastajanja testi: eno, večje, do dna pito, in drugi, velikosti obliki, na njegov vrh. Mi se bolj testa plast v namaščen obliki porazdelitvi po ohlajeni nadev in pokrijemo z drugo torto testo kosu. Maže vrhu torte z oljem in potresemo s sezamovimi semeni. Jed je treba pripraviti za 30 minut pri 190 stopinjah.