LadyVu.com

Pitje prehrana - Meni

Pitje Diet Menu

Pitje prehrana je najbolj priljubljen od tistih, ki bi bilo mogoče za kratek čas, da se znebite veliko količino dodatnim oblazinjenjem. S pomočjo te moči, si lahko očistite telo toksinov, normalizira delovanje prebavnega trakta. In kar je tudi zelo pomembno in ga je praznoval vsi poskusite to dieto - enostavnost, ki jo zagotavlja. Po takega pooblastila želi leteti in imajo čas do maksimalne načrtovane zadeve. Osnove pitne prehrani in njenem meniju bodo predstavljeni v tem članku.

Meni pitje prehrana za 7 dni

Moram reči, da je ta sistem moči drugačno trajanje, ampak traja en teden je najboljši. Za kratek čas veliko, da izgubijo težo ne deluje, in več pa naj bi imel trdne in hranljivih živil lahko privede do zdravstvenih težav, in ohraniti 14 dni ali več na nekaj tekočega jed je nemogoče.

Napačno je misliti, da pitje meni prehrane za teden vsebuje samo vodo, sokove, itd To ni tako. Lahko jesti juhe, sadje, žita, zlasti žit, piti sadne pijače, želeje in več. Glavna stvar - da je bila hrana zdrobljeni ali podrgnil v mešalniku, in njegova skladnost je bilo mogoče, da se pripravi s koktajl slame. Dopolnilo to je uporaba hrane na dan v 1500 ml čiste tekočine lahko vedno mineralne vode.

Meni 7 dni pitno prehrana




Vzorec meni dneva je, kot sledi:

  • tekoči zajtrk ovsena kaša, kuhana v vodi ali z dodatkom mleka;
  • kosilo vključuje jogurt beljakovin koktajla z dodatkom sadne pulpe, na primer, kivija, pomaranče ali grenivke;
  • za večerjo kuhati zelenjavo, meso ali ribja juha;
  • prigrizek zagotavlja uporabo berry žele;
  • Večerja je sestavljena iz jogurta, ki lahko mešamo mleti oves in celuloze najljubše sadje.

Kako za vstop in izstop iz pitne prehrane mora biti postopno, ne samo običajni meni vključujejo pecivo, težko mesa in druge neprebavljivi hrano. Še naprej uporabljajo kot glavnih načinov kuhanja in parno kuhanje, mesa in rib zvijal v mlinom za meso in da burgerje. Poskusite popolnoma omejiti uporabo hitre prehrane, polizdelkov in druge hrane, polnjene s kemijo. No, to je zelo pomembno - da izboljšajo svoje gibalne aktivnosti. Edini način, da lahko določi rezultat.

Pitje prehrana za meni 7 dni

Video: Super hitro pitje prehrana. Meni.

Video: Pitje prehrane. Dieta za hujšanje in čiščenje telesa

Video: Pitje prehrana | 7 dni | Kako se znebiti odvečne teže

Video: Kako priti ven iz ledenih marmelade o pitni prehrano | preprostih receptov

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný