LadyVu.com

Izbrane paradižnik in kumare

Izbrane paradižnik in kumare

Morda najbolj priljubljenih priprave na zimo so paradižnik in kumare. Zmes dveh od teh sadja, začimb in poleg kislem škripcih uporablja kot tradicionalni standardni poleg odlične obrokov kot prigrizek ali hladno sendvič sestavine. Na pripravo mesa in njeno ohranjanje, smo se odločili, da govori.

Izbrane paradižnik in kumare v zimskem času

sestavine:

  • paradižnik - 6-7 kosov.
  • kumare - 6-7 kosov;.
  • lovor - 2 kosa;.
  • čebule - 2 kos,.
  • česen - 1/2 glave;
  • Sol - 60 g;
  • poper - 1/2 čajne žličke ;.
  • koper - 1/4 grede;
  • hrenovo - 20 g;
  • citronska kislina - 1/2 čajne žličke ..

priprava

Za čisto in suho 3-litrski kozarec, ki jih sesekljan koper in hren. Moje kumare, obsushivayut robovi odrezani. Paradižnik tudi moj obsushivayut, in ne smemo pozabiti, da se motijo ​​ostanki stebel. Na dnu bank najprej razširila kumare, nato koščke česna, lovorjev list in čebulo. vremo vodo Kotliček in razredčimo soli in citronsko kislino v njem. Izpolnite paradižnik in kumare pridobljene sterilno raztopino, in jih v pečici ali vodni kopeli, pokrito s pokrovi. Sterilni banke zvijemo in pustimo, da se ohladi pod odejo z glavo navzdol.

Ohranjanje: Assorted paradižnik in kumare

sestavine:

  • kumare - 1 kg;
  • paradižniki - 1 kg;
  • Voda - 2 l;
  • sladkorja - 1 žlica;.
  • Sol - 1/2 proti;.
  • kis - 2 žlici. žlice;
  • Peteršilj - žarek.

priprava

Kumare in paradižnik in moj obsushivayut. Cut zelenjava velike obroče in plasti razširila v bankah, izmenično s peteršiljem. Zavrite vodo in raztopi v njem sol in sladkor, dodamo kis. Izpolnite vročo raztopino vsebino pločevink in kritje pokrovi. Sterilizirajte in zvijemo banke. Pred dajanjem ohranitev depozita, njegovo ohladi pod odejo z glavo navzdol.

Izbor kumare v pločevinkah s paradižnikom

sestavine:

  • paradižnik (rdeča, rumena, zelena) - 1,5 kg;
  • kumare - 1 kg;
  • korenje - 3-4 kom;.
  • čebule - 2 kos,.
  • lovorjev list - 4/3 pc;.
  • ribez - 5-6 strani;
  • hrenovo - 2-3 listov;
  • koper, peteršilja;
  • poper - 1 žlica. žlico;
  • kisa - 1/2 st;.
  • sol - po okusu.

priprava




Vse zelenjavo so dobre in moj obsushivayut. Korenje in čebulo narežemo na kolobarje in kumare s paradižniki nespreminjanju le odrezali ostanke stebel, če je potrebno. Banke sterilizirajte v vreli vodi ali v pečici, po katerem so sloji zabitih v njih zelenjave z zelišči, ne pozabite na lovor, poper in prelijemo z vrelo vodo, pomešan s soljo in kisom.

Dekapiranje kumare in paradižnik izbor

sestavine:

  • paradižnik - 500 g;
  • Korenje - 1 kos;.
  • sladka paprika - 2-3 pc;.
  • čebule - 2 kos,.
  • Feferon - 1 kos;.
  • česen - 1/2 glave;
  • lovorjev list - 4/3 pc;.
  • Sol - 60 g;
  • . Pepper - 1 TSP;
  • peteršilja in koper;
  • Sladkor - 85 g;
  • kisa - 1/2 čl.

priprava

Moj paradižnik in obsushivayut nadkalyvaem na dnu z vilicami ali zobotrebcem (ni krekirana z vrelo vodo). Korenje moja, ali škripcih paradižnik in kumare izbortemeljito očistite ščetko pod vročo vodo. Paprike narežemo na večje kose, ne pozabite, da najprej odstranimo vsa semena. Čebulo narežemo na velike obroče in vroče paprike in česna zapustiti.

Zabitih v čiste kozarce pari vse sestavine in jih napolnite z vrelo vodo. Po 30 minutah odvečno tekočino združiti v lonec, jih raztopimo sol, sladkor, kis pasmo marinado in zavremo. Hot marinado prelijemo zelenjavo in zelišča v kozarcih, in nato zvijemo in pustimo, da se ohladi pod odejo z glavo navzdol. Po ohladitvi lahko izbrane kumare, paradižnik in paprika je treba sprejeti za shranjevanje v hladnem prostoru, kjer so uspešno stojijo za celo zimo.

Video: izbor za zimske paradižnik in kumare

Video: Prazne na zimu.Assorti kumare s paradižnikom

Video: Assorted paradižnik in kumare v zimskem času Okusno in dolgo

Video: Raznolikost torto! Marinirana kompletu.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný