LadyVu.com

Konzervirane lubenica

konzervirane lubenica

V poletnih mesecih jemo sveže, sladke in dišeče melone, in kaj storiti v zimskem času? Želimo, da vam povem, kako kuhati pločevinkah lubenico in presenetil vse z originalnimi in slanih prigrizkov, ki ne bo pustil nikogar ravnodušnega.

Recept pločevinkah lubenica

sestavine:

  • lubenice - 1 kos;.
  • Kis 9% - 50 ml;
  • Salt - 1. st. žlico;
  • sladkorja - 2 žlici. žlice;
  • ribez listi - za okus;
  • česen - za okus;
  • socvetje koper - po okusu
  • lovorjev list;
  • hrena listi;
  • paprika.

priprava

lubenica moj dober toplo tekočo vodo, obrišite s kuhinjsko brisačo in narežemo na majhne koščke, uničila skorja na zahtevo. ribez listi, koper in hrenove temeljito izperemo. hren Mi očistimo in narežemo na majhne koščke. Stroka česna iz lupine in čistih trombocitov shinkuem. Banke predujem sterilizirajte na dnu vsakega določenim z zelišči, začimbami, česen in rezine lubenice. Mi zaspal v vsakem tri-litrski kozarec žlico soli in žličko sladkorja.

Nalijte potrebno količino kisa, pour vse vrelo vodo, pokrova pokrova in steriliziramo 15 minut. Potem ohranjanje hitro roll up, ki je obrnjen na glavo in obloge toplo odejo. Po 2 dneh, bomo preverili naše banke - če je vse v redu, nato pa odstranite slano lubenico v hladnem prostoru za skladiščenje, vendar ostra zima Uživajte okusen prigrizek.

konzervirane lubenica

sestavine:

  • Sladkor - Člen 12. žlice;
  • lubenice - 1 kos;.
  • G - 3 žlice. žlice;
  • Kis 9% - 120 ml;
  • Voda - 2,5 l;
  • Česen - 5 strokov.

priprava




Razmislite še en način, kako kuhati v pločevinkah lubenico. Torej, jagode temeljito speremo, obsushivayut brisače in narežemo gladka trikotnikov. Česen in čisto iz ličja konzervirane lubenica receptshinkuem majhne koščke. Mi je dal vse kose lubenice v sterilizirane kozarce, vrzite česen, prelijemo z vrelo vodo in pustimo stati 30 minut.

In ta čas, pa si pripravite marinado. Da bi se to vlije v vodo ponev, dajo na ogenj, zavremo, vrgel sladkor in sol. Pustimo vreti 3 minute in odstranimo iz toplote. Voda iz kozarci lubenice spajanja skrbno in takoj prelijemo z vrelo marinado do. Dodajte bank kis in jih steriliziramo 40 minut. Nato zvijemo pokrovov, predati in obloge za dokončanje hlajenje. Potem zamenjali ohranjanje depozita v temnem in hladnem prostoru.

Video: Lubenica pločevinkah kisle brez sterilizacije

Video: pločevinkah lubenice

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný