LadyVu.com

Kumare s cimetom na zimo

Kumare s cimetom na zimo

Soljeni ali kisle kumare - eden izmed najbolj priljubljenih izbir zelenjave v pločevinkah. Če banalno soljenje dolgčas in si želijo nekaj nenavadnega, vendar ni zelo zapletena - je priporočljivo, da poskusite kumare solato s cimetom: lahko zavihati za zimo, vendar lahko samo zdravljenje sorodniki zanimive jedi.

kumara solata

sestavine:

  • domača proizvodnja belega sladkorja - 250-270 g;
  • kumare srednja, zemlja - 4,2 kg;
  • rafinirano rastlinsko olje - 200 g;
  • jodirane soli - 3-4 žlici. žlice;
  • česen - 1 velika glava (5-7 stroka);
  • peteršilja - 1 velik kup;
  • poper, beli poper in piment - 1 žlica. žlico;
  • cimet Zmelje - 35-50 g;
  • 6% kis - 200 ml.

priprava

Opišite pripravo te solate, za več kot jo kuhamo. Kumare namoči v hladni vodi za približno pol ure, nato pa moje dobro, in odrezani konci shinkuem tanke rezine ali diskov polovic - odvisno od velikosti kumar. Peteršilj in moja fino rezanje, drobljenje česna s soljo in sladkorjem, dokler gladko pasto, poper grind. Zmešajte kumare s to kašo, poper, oblečen z oljem in kisom, dodamo peteršilj. Mi moti, kot bi moralo, pokrijemo in odstraniti za 10-12 ur v hladnem prostoru. Banke sterilizirati, dal v lonec, napolnite z solate, pokrita s pokrovom. Zmogljivost polnjenja z vročo vodo in zavrite. Sterilizirati kozarce solato približno četrt ure in zvitki. To je zelo preprost recept, ampak kumare in cimeta v zimskem času se bo izkazalo, zelo okusna.

luženje kumare

Lahko roll kumare s cimetom v zimskem času in na drugačen način. Pripravite pikanten marinado in izpolniti svoje celotno kumare - pa bo tudi zelo okusna, začinjene in nenavadno.

sestavine:

  • srednja zemlja, kumare - 5 kg;
  • Zrnje papra drug (neobvezno - piment, poper zmes), - 12-15 kosov. na bregu;
  • nagelj - 2-3 socvetja;
  • česen - 2-3 glave;
  • bela čebula - 2-4 glave;
  • cimet - 5 g na posodi;
  • soli - 2/3 skodelice;
  • lovorjev list - 8/7 pc;.
  • sladkor, proizveden v državah CIS - 0,3-0,5 kg;
  • 6% kis - 1 skodelica.

priprava




Lepota tem receptu je, da je veliko sestavin, lahko postavite v večji ali manjši meri - odvisno od vašega okusa. Na primer, lahko čebula dal malo več (če vam je všeč kisle kumare solata s cimetom v zimskem časuzelenjava).

Torej, pripravite kumarice in cimeta v zimskem času. Banke so skrbno izprane in steriliziramo. Moje kumare pod tekočo vodo, z mehko krtačo, odrezati konce. Čebula in česen za čiščenje, rezano čebulo. Na dnu pločevinke dal čebula, poper, nageljnove žbice, česen v - cele nageljnove žbice. Mi razpadejo kumare in mete ven želeno količino vode. voda dal sol, sladkor, cimet in lovorov list in kuhamo marinado. Ko je pokipit 4 minute, sev in vlijemo v kozarce. le sterilizira z četrt ure in zvitki.

Razsoljevanje kumare v zimskem času s cimetom - tako je dovolj enostavna, preprosto dodamo cimet v škripcih.

Video: Kumara solata. Priprave na zimo. kumare pločevinkah

Video: priprave na zimo

Video: Recept Kumara Pokrovsky

Video: Plum in cimet v zimskem času

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný