LadyVu.com

Split prehrana za hujšanje - meni

split obroki za meni hujšanje

Vsi vemo, da stradanje diete upočasni metabolizem in, če govorimo odkrito, prispevajo h kopičenju maščob. Ampak to ne nam preprečuje, da jih uporabljajo - jemo 1-2 krat na dan, in vnos kalorij le skromen - 600-800 kcal. Zdaj želimo, da vam povem o 100% nasproti metode - na meniju split obroki

za hujšanje.

Metoda je preprosta, saj ni nič drugega - ne bi smelo biti pogosto in v manjših količinah. Pogosto - to je 5-6 krat na dan!

Osnovna pravila delnim moči hujšanje

Tudi če ne poznate pravil delnim moči za izgubo telesne teže, lahko uganiti preprostih pravil:

  • Morate jesti 5-6 krat na dan, kar pomeni, vsakih 2-3 ur;
  • Vsak dan je treba jesti 3 obrokov vroče in 2 prigrizke in 1 porcijo sladko;
  • prehrana se začne v eni uri po zbujam - pri zajtrku, ki jih potrebujete, da bi jedli nekaj vroče, da se pospeši metabolizem zjutraj, pred zajtrkom - kozarec vode;
  • desno po delih prehrana za hujšanje pomeni tudi porazdelitev vseh vrst snovi čez dan - tako da bi bilo treba ogljikovi hidrati jedli zjutraj, maščob - v popoldanskih urah, in beljakovin - v večernih urah;
  • odlična odsek velikost delno moč - roke brez prstov ali volumna stekla;
  • pred spanjem popijte kozarec kefirja.

To je to - ti brez nas, da poznajo pravil, ampak, žal, poznati in upoštevati - to ni ista stvar.

Split prehrana za hujšanje

Seveda, raje gredo na dieti nikakor ne upočasni. Toda če mislite, da močno shujšati, je posebna prehrana delno moč.




Pravzaprav, to ni neko posebno dieto z prepovedanih živil - to je samo škatla, ki ne bi smel biti prečka.

Prvo pravilo - kalorična vrednost To bi moralo biti med 1200-1600 kalorij, odvisno od vrste dejavnosti. In, nič manj in nič več - ker je tako presnovo škoduje. Če na tej točki imate ocena kalorij je zelo drugačen od tega - spremeniti postopoma, skupaj z dodatkom za fizično aktivnost, seveda.

Drugo pravilo - to je skrivnost uspešnega hujšanje. Moraš dobiti delno dietna prehranaminimalne kuhinjski velikosti do velikosti odsek res sovpadala norme frakcionirano moči.

Frakcijsko Vaš meni naj bi izgledal nekako takole:

  • Zajtrk - kaša, polnozrnati bun s sirom, 1 sadja, čaja / kave, ki objektov;
  • Drugi zajtrk - jogurt, toast koruzni kruh;
  • Kosilo - juha z zelenjavo, solata;
  • prigrizek - sir, žitni piškoti in čaj;
  • večerjo - ribe (ali z malo maščobe kuhano meso), rastlinski okras;
  • 1 uro pred spanjem - skodelico jogurta.

Video: Delna moč. Mi pospeši presnovo. Miti in dejstva. Izgorevanje maščob in presnove.

Video: Delna meni moč za hujšanje

Video: Delna moč hujšanje.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný