LadyVu.com

Delna moč: meni za teden

Meni razdeliti obroke za teden

To se lahko šteje majhna krmljenja dolgo in koristno prehrana, ki je, mimogrede, zelo podobno kot zdravniki. pravilna split obroki

- najboljše zdravilo za hujšanje in zdravljenje bolezni prebavil, kot so razjede in gastritis. Tudi po frakcijsko elektroenergetskega sistema, boste izboljšali svoje zdravje kot celoto, spremembo prehranjevalnih navad in verjetno šel k zdravi prehrani po tečaju. je treba takoj poudariti, da je izguba teže ob zaužitju sheme hrane je le 2 kg na teden. To je zato, ker je izgorevanje maščob, ne pa preprost umik vode iz telesa. Seveda, ste na pravi poti!

Torej, zdaj gledamo na prednosti in načel frakcijsko moči, tako da ste verjetno že odločili, da dajo prednost za zdravo in zdravstveno ustreznih živil.

Prednosti frakcijsko moči:

  • Ni vam treba radikalno spremeniti običajno dnevno rutino in za nakup dragih izdelkov;
  • pozabiš občutek lakote;
  • kalorij hrane je stalno zmanjšuje, in to ne vpliva na vaše čustveno in psihološko ozadje;
  • si namenoma zdravi telo in ne čutijo običajno vrtoglavico ali splošna oslabelost kot predmet večine prehrane;
  • Izguba teže je dolgoročna, tako spali kg ne bo vrnil po zaključku tečaja;
  • boste mogli spremeniti vzorec prehranjevanja in z lahkoto v prihodnje odreči škrobnih živil, sladkarije, ocvrte in maščobnih;
  • deljiva zdrob prikazuje ljudi z različnimi kroničnimi boleznimi in nima stranskih učinkov;
  • v skladu z vsemi pravili sistema, boste z lahkoto lahko zniža raven sladkorja v krvi, ki imajo pomemben vpliv na vaše zdravje, če ste sladkorni bolnik, vendar se posvetujte s svojim zdravnikom, v tem primeru je še vedno potrebno;
  • jedo majhne dele bistveno pomaga telesu prebavo hrane, hitro pozabiš na težo in napihnjenost trebuha.

Glavna osnovna načela delnim moči:

  • preskrba je treba vsaj 5-6 krat s približnim intervalu 4:00;
  • porcijo za delno moč ne sme preseči obsega eno skodelico;
  • se prepričajte, da tudi jesti brez apetita in želje, da znova napolni želodec;
  • zajtrk mora vedno daje prednost kompleksnih ogljikovih hidratov in živila, ki vsebujejo naravno vlakno;
  • Kosilo in večerja so najbolj primerni vroče jedi, kot so juhe, paro zelenjave in mesa;
  • Snacking can zelenjava in sadje, kot tudi solate, z nizko vsebnostjo maščob sorte skute, naravne nesladkane jogurt in kefir, zelenjavne juhe in žita;
  • Ne pozabite, da spremlja stanje vaše dnevne prehrane, kot tudi sprejeti dodatne vire vitaminov in mineralov;
  • Če ste si prizadevajo, da izgubijo težo, dajejo prednost nizkokalorično dieto;
  • Načrt v posebnem zvezku svoje obroke za dan, bo to olajšalo vašo izgubo teže;
  • Ne pozabite zahtevanih 2 litra vedno čiste vode in zelenega čaja.
Prehrana po delih obroke

meni vzorec

In zdaj, da vašo pozornost je približna tedenski meni delno moč, ki se lahko spremeni ali dopolni, v skladu s svojo individualno okus:

zajtrk - zelenjavna solata, omleta iz treh jajc.

nosh - 100 g skute, pol jabolko, pomaranča ali banana.




kosilo - kuhano piščančje prsi, solata in rezino kruha.

nosh - 100 g naravnega nesladkanega jogurt, pol najljubše sadje.

večerja - kuhana riba z nizko vsebnostjo maščob sort, zelje in kos kruha.

nosh - z nizko vsebnostjo maščob jogurt ali mleko.

Video: Meni prehrana delno hrane za en teden

Video: Meni za dan ali kako jem.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný