LadyVu.com

Ločeno hrane: recepti

Ločeni recepti hrane

Ločeno dietna prehrana je zelo nenavadno za povprečno osebo razmer. Najljubša jed z mesom, kot so krompir ali testenine spadajo pod prepoved, in solate s kompleksno strukturo in ne pade ven iz menija. Vendar tudi pri tako kompleksnem sistemu, lahko izberete jedi ločenem hrane, da je hiter in enostaven za pripravo.

Kombinirani produkti z ločenim krmi

meni vzorec za ločeno oskrbo z električno energijo se lahko oblikujejo le, če poznate vsa načela, kot so "Oče naš". V vsakem primeru pa jih ponovimo:

  • proteini ni možno kombinirati z nobenim maščob ali ogljikovih hidratov - samo nevtralnih proizvodov;
  • mlečni izdelki, melone in lubenice na splošno ni mogoče kombinirati z drugimi izdelki;
  • na obrok ne more jesti več vrst ogljikovih hidratov ali več vrst beljakovin - le ena vrst na obrok;
  • Prepovedano je združiti ogljikovih hidratov in sladkorja (vse sladko).

V zvezi s temi strogimi omejitvami v bližini kuhinjo ločeno napajanje zahteva svoj poseben recept, saj je večina naših običajnih jedi nesprejemljivo z vidika sistema.

Recepti ločevanje hrane

Ločeno hrana predlaga recepte, ki združujejo dovoljene le vrste izdelkov. Torej, upoštevati možnosti, ki jih ponujajo posamezne obroke za zajtrk, kosilo in večerjo.

Beljakovinski obroki:

  • gobe doma. Marinirane gobe, zelena čebula sesekljan naključno, premešamo, sezono z maslom;
  • "Delicious" solata. Cut 2 jajci in eno kumare, dodamo solato in zeleno čebulo. Napolnite z oljem;
  • fižol solata. Banka konzervi fižola, zmešamo s sesekljano čebulo in paradižnik, sezono z maslom;
  • kokošja juha. Cook piščanca v juho, dodamo sesekljane paprike, čebula, korenje;
  • goveja pečen v foliji. Goveji file pranje, vlijemo sojino omako in da se držijo okrogla nariban česen in gorčična semena. Zapis marinirati 2-4 ure. Pečemo v folijo v pečici pri 200 stopinj za približno 60-80 minut.



Ogljikovih hidratov obrokov:

  • krompirjeva solata. Mix v enakih delih sesekljane kuhani krompir, paradižnik, čebula, sol, poper in dodamo olivno olje. Namesto paradižnika lahko sprejmejo kumarice;
  • zelenjavna juha. Pripravite juho kot običajno, vendar brez praženje in brez brozge;
  • krompirjeva juha. Pripravimo pire krompir kot običajno in jo razredčimo s konsistentnosti krompirjeve juhe tekoče smetane. Postrezite s krekerji;
  • cmoki s krompirjem ali zelje. Zamesimo testo iz vode, skodelice moke in ščepec soli. Za ostalo, kot ponavadi;
  • ocvrte bučke. Bučke operemo, odstranimo semena, narežemo na kocke, prepražimo v majhni količini olja, v sol, poper, česen in zelišča stisniti, čaka 3 minute.

Od vseh teh recepti ločiti meni hrano za en teden, da bi zelo preprosto. In bo zelo pestra!

Ločeno hrane kot prehrana: Meni

Če uporabljate ločeno napajanje kot dvotedensko dieto, mora prehrana bi bilo enostavno. Na primer, uporaba take primere v prve močnostne den.Variant:

  1. zajtrk: pusto šunko, kuhano jajce, nemasten jogurt brez sladil.
  2. kosilo: služijo piščanca na žaru brez kože, jed - kuhana zelenjava (razen škrobnih).
  3. Meni ločen dietna prehrana
  4. večerja: Krompir pečen v oblicah, solata iz paradižnika in kumar.

Možnost dva:

  1. zajtrk: kos govejega pražene v pečici, in pol grenivke.
  2. kosilo: Kuhan riž z zelenjavo (cvetača, brokoli, papriko, itd).
  3. večerja: nizko vsebnostjo maščob skuto z nizko vsebnostjo maščob jogurt brez sladkorja.

Čez dan si lahko privoščite skodelico jogurta ali jabolko kot prigrizek.

Video: spletne videodnevnike: moja družina Ločeno napajanje + pripravlja kosilo

Video: Ločeno hrane. Kaj ni rekel Shelton?

Video: Polnjene zelje in papriko za ločeno oskrbo z električno energijo (recept, parodija Glafira Abramovna)

Video: Recepti ločeno hrano

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný