LadyVu.com

Sistem oskrbe

sistem oskrbe

Trenutno so strokovnjaki razvili veliko število različnih sistemov hrane. Nekateri so namenjeni izboljšanju telesa, drugi pa pomaga, da izgubijo težo, drugi uresničiti pomembna načela, ki omogočajo delo prebavnih organov. Razmislite sodobne in tradicionalne sisteme hrane in oceniti njihovo učinkovitost.

ločen sistem oskrbe z električno energijo

Ločeni obroki - sistem, katerega načela so bile ustanovljene pred približno sto leti. Ta sistem vključuje kombinacijo zdrave hrane s seboj, in mnogi od svojih načel, ki se uporabljajo v različnih diet hujšanje.

Ta sistem daje prednost kombinacije izdelkov. Zato je menila, da je telo težko hkrati prebaviti izdelke, ki zahtevajo različne encime in s tem sledijo pravila:

  • ne morete imeti več vrst beljakovin (na primer: meso in sir) ali več vrst ogljikovih hidratov (krompir in kruh);
  • mogoče kombinirati beljakovine in ogljikove hidrate (pire kotlet);
  • ne morete združiti sladkorja in ogljikovih hidratov (žita, sadje in kruh z marmelado);
  • mleko, lubenice in melone ni možno kombinirati z nič sploh.

Zdaj je verjel, da je sistem pomanjkljiv: telo lahko proizvaja več vrst encimov za prebavo različnih živilih. Poleg tega so v naravi zelo malo čiste beljakovine ali neto ogljikovih hidratov.

Surovo dietna prehrana kot sistem moči

Ta sistem oskrbe z električno energijo za hujšanje se uporablja zelo pogosto in je zelo učinkovita, vendar je še vedno postavljen kot naravnega sistema električne energije, ki je dal človeško naravo. Načela teh sistemov človeške hrane so preprosta:

  • imate lahko neomejeno nobenega sadja in zelenjave v svoji surovi obliki;
  • kot vir beljakovin neprimerne surova jajca, oreški in stročnice (tudi vlažne);
  • Vsaka toplotna obdelava je prepovedana (tudi ne piti čaj).



Surova hrana zahteva dolgo prehod, preoblikovanje telesa. Ampak kot rezultat osebe ustavil na optimalno telesno težo, počutim fit in vesel, da ima močan imunski sistem in odlično zdravje. surova prehrana hrana se pogosto uporablja kot kratek dieti, da izgubijo težo, in daje odlične rezultate.

"Smršati v tednu" elektroenergetskega sistema

Ta sistem napajanja odpravlja z običajno hrano v korist izdelkov podjetja, ki je nizkokalorično, uravnotežena in zelo prijetna za okus. Obstaja več glavne programe:

  • "glavni meni";
  • "Tradicionalni meni z mesom";
  • Meni beljakovin fitnes prehrano;
  • "vegetarijanski meni";
  • tridnevni "Express-prehrana";
  • Program en dan "dan posta".

Ta sodoben sistem oskrbe z električno energijo ni mogoče uporabiti kot primarni sistem oskrbe za življenje (ta pristop in predvideva sistem oskrbe z električno energijo v klasičnem smislu). Ta - način izgubi teže, in jih je mogoče odpraviti na meniju, ko ste dosegli optimalno težo. Poleg tega program izdelek pritrjen posebnih vitaminskih kompleksov, ki bodo pomagali ukvarjajo s pomanjkanjem vseh elementov.

Individualno elektroenergetskega sistema

sistem oskrbe s surovo hrano

Najbolj pogosto, ko je dober fitnes klubi, ki delajo za prehrano, ki vam lahko celovito pregleda in, glede na vaš tip osebnosti in drugih številnih parametrov za izračun za vas optimalno individualno dieto, ki bo ustrezala svoje cilje.

To je morda ena od najboljših možnosti, saj je način, kako bo videti za "svoje", ne glede na sojenju, napak in poskusov na sebi, in takoj dobili ready-made program, ki bo usklajen z vsemi svojimi značilnostmi. Poleg tega, boste tukaj lahko pripravi program za šport, kar pomeni, da boste popolnoma pripravljeni in sposobni, da bi dobili lepo sliko, ne le s hrano, ampak tudi šport.

Video: Kako pravilno jesti | Moj sistem oskrbe z električno energijo

Video: Moj napajalni sistem. Sedimo na dieti?

Video: sistem napajanja uplinjača

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný