LadyVu.com

Vaje za žogo

vaje na žogo

Velika ali gimnastična žoga fitball

- izum švicarskih zdravnikov, ki so jo uporabljali za rehabilitacijo bolnikov. Danes uporabljamo vaje na žogi, v glavnem za hujšanje.

Redne vaje na žogo bo pozitiven za tisk, stegna, zadnjico, noge, roke in hrbet. To je - celo telo. Poleg tega vadba na gumijasto žogo, ki se uporablja pri treningih za nosečnice razviti mišice medeničnega dna, in LFK za ljudi z bolezni mišično-skeletnega sistema.

vaje




Mi od klasičnih posojila sklopa vaj na žogi za hujšanje v predelu trebuha.

  1. Mi poudarek na podlakti, držite žogo med noge, poravnali svoje kolena in poravnali svoje noge, kot ste izdihom. Opravite 8 - 16 krat.
  2. Nato držite žogo krošnjami ravne noge in izvesti zasuk v desno - levo. Makes 8 - 16 krat.
  3. Naslednji vaja z veliko žogo - nadgradnja: narediti upr.1 upr.2 znova na 8 - 16 krat.
  4. Mi izpustite žogo na tla, leže in se postaviti na noge. Kot na kolena 90, roke zadaj glave, ali približno 24 ponovitev.
  5. Dodajanje zasuk v desno - levo. Izdihom na vrhu.
  6. Nadomestna dvigovanje telo iz sukanje.
  7. Vleče noge, noge na žogo, dvignite medenico in stoji 8 šteje. Spustimo se na Vdihnite, izdihnite, dvignite medenico, nato pa dvignite desno nogo - določi položaj na 8 grofov. Izpustiti medenice in nog navzdol, zadihamo, izdihom, navzgor in ponovite na levi nogi.
  8. Držite žogo med noge, roke ob telesu, da okna z ravnimi nogami navzgor. Ohišje je trdno pritisne na tla, izvede 16-krat.
  9. Sophisticate - podajo iz noge na rokah, in obratno. Mi 16-krat.
  10. Noge držite naravnost, žogo med noge, roke ob straneh, sukanje - izpustiti stopala z žogo na levi strani, se vrnite na sredini in desno.
  11. Dvignite noge z žogo navpično, kar sukanje ene strani na drugo.
  12. Položili smo dol na njegovi strani, žoga je vpet med postanki, se osredotočajo na levo podlaket. Dvignite noge naravnost navzgor. Nato pripravi ravno nogo naprej in nazaj. Držite noge suspendiran za 8 račune.
  13. Spremeni smer. Ponovite upr.12. Vsaka vaja storiti 8 - 16 krat.
  14. Mi zamenjata strani, bo poudarek na desnem kolenu, temelji postrani na žogo. Dvignite levo nogo - 8 - 16 krat, nato popraviti in da pulzirajoče dvigne samo navzgor. Izpeljemo nogo naprej - nazaj. Ponovimo še enkrat - dvignete, utripanje poti. Naravnost rezerve noga spredaj in dvignite pomlad in zamuja s težo.
  15. Spreminjanje strani in ponovite na desni nogi.

Video: Vaje za hrbtne mišice doma | fitball | 1. del

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný