LadyVu.com

Razredi Anita Lutsenko

izkušnje z Anita Lutsenko

Anita Lutsenko - to je "Iron Lady" nacionalne fitnes industriji. Koliko ljudi so postale tanke za njeno "bič", in koliko še, da bodo imeli to blaženost - reči, da nihče ne more.

Pravilno hujšanje

sej z Anita Lutsenko vedno izjemno značaj, saj izgubijo težo, katere hipotetična vitki kača za dolgo časa niso verjeli človeštva. Vendar, Anita meni, da je delo trenerja v teh razmerah bolj kot seje s psihologom - vsak potrebuje svoj pristop, kdo je lahko koristno za hujšanje bo šel v McDonalds in da je vse, kar želite.

Toda večina izobraževanj Anita Lutsenko delo za korenje. To je grozno vedenje in pomanjkanje omejitev v izjavah in ustvaril avro okoli dama železa imenom Lutsenko. Tukaj je upravičena trener množic "širše", ker je v resnici ni tako slabo, samo večina ljudi uporablja za zaznavajo informacije skozi jok.




Kar se tiče hrane, Anita Lutsenko se omogoča, da vse to sbredet glavo. Ampak za to je mogoče doseči le, če se redno in intenzivno vadbo. Želite sladkarije - treba ožeto iz 20-krat, nato pa razmišljati o tem, da so sile preživel nekaj dvomljive ogljikovih hidratov?

vaje

Intenzivno usposabljanje z Anita Lutsenko - to ni vedno ure razredov. Anita pravi, da je najbolj koristno, da je deset minut vaja, ampak na dnevni osnovi. Le deset minut na dan - in boste vedno vitek. Samo, da uporabljajo usposabljanje je potrebno, kot je ščetkanje zob, to storite na stroju.

Danes se bomo telesno vadbo Demi Moore in Anita Lutsenko. Naj bo to večno lepa ženska služi kot primer za hujšanje.

  1. Noge - širši od širine ramen, dlani na svojem pasu, nogavice vrozn. Mi 50 sit-ups plie.
  2. Smo dajanje eno nogo naprej, nazaj nogo - na prste. Mi dol, dotika tal z zadnjo nogo, in se povzpeti na vrh. Ponovite 25-krat.
  3. Vzemite v roke utežmi, sedi na stolu. Mi nagnete naprej, tako da je njegov želodec ležala na boke. Upogibanje komolcev, ne želja roke. Na vrhu lopatice in povezati izpustiti roke 25-krat.
  4. Začetni položaj - leži na tleh, roke - prop pod glavo, spodnji del noge - ukrivljen zgornji - linije. Mi dvigovanje noge na maksimalno višino. Ponovite 25-krat.
  5. Po Izvajanje intervalni trening Anita Lutsenko vključujejo v delo notranje stegenske mišice. Ne da bi spremenili položaj telesa pri prejšnji vaji, le bend zgornjo nogo in poravnajte dno. In da je dno stopala in da podobne nadgradnje. Ponovite 25-krat.
  6. Ulezite se na hrbet, dumbbell v roki naravnost, pol upognjene noge. Širi svoje roke ob strani, ne dotika tal, priključite sprednji del prsnega koša, kot ste izdihom. Ponovite 25-krat.
  7. Zavijemo v tisku - roke za glavo, zaradi česar se telo dvigne na izdihom. Ponovite 25-krat.

Video: Dnevnik hujšanja: drugi trening z Anita Lutsenko - Vse bude dobre - Številka 366 - 01.04.14

Video: Blogi hujšanje Anita Lutsenko 1 ura

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný