LadyVu.com

Kaj je za večerjo s pravilno prehrano?

je za večerjo s pravilno prehrano

Pravilna prehrana mora biti del, je pomembno, da se ohrani presnovo in za boj proti lakoti. Dnevni meni mora vsebovati večerjo, ki je najlažji obrok. Pomembno je razumeti, da je večerja s pravo prehrano, da izgubijo prekomerne teže in ohranjanje že doseženih rezultatih. Opozoriti je treba, da dolge počitnice v hrani vodi do dejstva, da se metabolizem upočasni, obstajajo težave s prebavili in kot rezultat poslabša proces hujšanje, in lahko povsem ustavi.

Kaj jesti za večerjo s pravilno prehrano?

večer obrok, mora meni biti enostavno, samo da potešite lakoto in ne preobremenitve želodec. Ko razdeli obroki meni kalorij ne sme biti več kot 20-30% dnevne vrednosti.

Popolna večerja s pravilno prehrano mora vsebovati:

  1. Mleko in mlečni izdelki. Meni je lahko sestavljena iz sira, jogurt, jogurt, itd Vsebovane v teh izdelkov bo prispeval k hujšanje kalcija in beljakovin je pomembna za celice in tkiva.
  2. zelenjava. Vsebujejo veliko vlaknin, kar je pomembno za prebavni sistem, kot tudi raznih vitaminov, mineralov in drugih snovi. Lahko jih jedo sveže in kuhano.
  3. Ribe in morski sadeži. Sestavljen je iz maščobnih kislin, beljakovin in kalcija - snov uporaben za hujšanje in zdravja.
  4. perutnina. Sestavek tega mesa vsebuje minimalno količino maščob, vendar vsebuje koristne protein. Kuhanje meso se lahko pari, kuhane, pečene ali obara, na primer z zelenjavo.
  5. jajca. Dovoljeno jesti beljakovine brez rumenjaka, na primer, lahko jajca kuhana in pripravi za omleto.



Iz tega široko paleto izdelkov se lahko kuhana veliko različnih jedi, ki so primerne za večerjo s pravo dieto za hujšanje.

Pod prepovedi so enostavni ogljikovi hidrati, to je, na primer, sladkarije, krompir, sladko sadje, itd Izogibajte se jedi, ki bodo dolgo časa se prebavi in ​​izzovejo napihnjenost trebuha.

kaj jesti za večerjo s pravilno prehrano

Možnosti za večerjo s pravilno prehrano:

  • solata iz zelene zelenjave in morskih sadežev pečen s sirom;
  • ribe in Grška solata polnjene z zelenjavo;
  • umešana jajca s paradižnikom in rezino kuhanega fileti;
  • Parna piščančje burgerje in kuhana zelenjava;
  • riž in pečen ribe;
  • Dušena piščančja jetra, polnozrnat kruh in kakav;
  • puranji file z jabolčno omako, zelenjavo, solato in čaj;
  • telečja obara z gobami in solata iz zelene zelenjave.

Video: Moja moč. Meni za 1 dan.

Video: primer, kako pravilno prehrano POHUDET..pri

Video: kaj je za večerjo

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný